Виробники серверів переносять виробництво з Китаю через торгову війну

Виробники серверів переносять виробництво з Китаю через торгову війну

У найближчі три роки 30% компаній перенесуть виробничі лінії на Тайвань

Виробники серверів переносять виробництво з Китаю через торгову війну
фото Shutterstock

Компанії, що займають виробництвом серверів та мережевого обладнання, переміщують свої потужності з Китаю в Північну Америку і Тайвань, щоб мінімізувати наслідки американсько-китайської торгової війни, повідомляє DailyComm з посиланням на портал DigiTimes.

Як свідчать джерела в галузі, тайванська екосистема поставок комплектуючих буде ставати все більш повною, оскільки компанії переміщують туди свої виробничі ресурси.

Контрактний виробник серверів Mitac Computing Technology відновив стару виробничу лінію в Науковому парку Синьчжу (HSP) на Тайвані наприкінці 2018 року, а також перезапустив ще одну лінію для виробництва материнських плат в березні цього року.

Mitac планує випускати на тайваньських підприємствах всі високопродуктивні сервери, які в даний час збираються в США. У найближчі три роки близько 30% потужностей для виробництва серверів будуть повернуті на Тайвань, йдеться в публікації.

Компанія Wiwynn («дочка» контрактного виробника електроніки Wistron) збирає сервери для американських клієнтів в основному в Мексиці. Також Wiwynn відкрила виробничий майданчик на півдні Тайваню для задоволення запитів клієнтів.

В даний час виробники серверів Inventec, Wiwynn, Wistron і Foxconn мають заводи в Мексиці, а Quanta Computer – в США.

Нагадаємо, HP, Dell та інші виробники ПК планують перенести виробництво з Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію