«Укрзалізниця» хоче страхувати вантажі

«Укрзалізниця» хоче страхувати вантажі

Це робиться для того, щоб запропонувати клієнтам альтернативу фінансовим втратам, яких вони зазнають від розкрадань

«Укрзалізниця» хоче страхувати вантажі
Фото Shutterstock

«Укрзалізниця» ініціює запровадження страхування вантажів від розкрадання. У Європейській бізнес асоціації (ЄБА) презентували разом з компанією Colonnade концепцію страхування вантажів. Про це розповів директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

Страхування – це один із варіантів відшкодування збитків і цим має займатися страхова компанія.

Пропозиції «Укрзалізниці» спрямовані на підвищення клієнтоорієнтованості компанії та покращення бізнесу всіх учасників ринку. Страхування вантажів під час здійснення залізничних вантажних перевезень є швидким механізмом зменшення витрат, які понесені внаслідок поточної криміногенної ситуації в країні. 

«Це не є варіантом вирішення проблеми крадіжок вантажів, що перевозяться залізницею України. Цим питанням мають займатися правоохоронні органи. Ми ж маємо, зі свого боку, запропонувати клієнтам альтернативу фінансовим втратам, яких вони зазнають. Одна зі страхових компаній запропонувала концепцію страхування вантажів. «Укрзалізниця» відкрита до дискусій, пропозицій та зауважень із цього питання», – зазначив Рязанцев.

Розкрадання призводить до відтоку із залізниці високовартісних вантажів. Саме тих, що дають прибуток «Укрзалізниці» при перевезеннях.

Питання розкрадання вантажів та розукомплектування рухомого складу мають загальнодержавне значення, вони пов’язані із загальним рівнем життя в країні й не можуть бути вирішені лише силами «Укрзалізниці».

«Наступним етапом, після отримання пропозицій та консолідованої позиції ЕВА, розпочнемо спільний збір статистичних даних та формування вартості пропонованого продукту», – повідомив Рязанцев.

Нагадаймо: в лютому цього року Одеська філія «Укрзалізниці» отримала 7 позашляховиків, у кожному з яких є дрон та тепловізор. Оснащення відбулось в межах пілотного проекту з метою боротьби з розкраданням вантажів та залізничного обладнання. Нова техніка дозволить зменшити кількість випадків з розкрадання обладнання та вантажів не лише вдень, але й вночі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію