Apple ймовірно призупинила розробку окулярів доповненої реальності

Apple ймовірно призупинила розробку окулярів доповненої реальності

Один з провідних розробників окулярів AR/VR покинув компанію

Apple ймовірно призупинила розробку окулярів доповненої реальності
фото Road to VR

Корпорація Apple імовірно призупинила розробку окулярів доповненої і віртуальної реальності (AR/VR HMD), вихід яких очікувався в 2020 році. Про це з посиланням на інформовані джерела повідомило тайванське видання DigiTimes, пише DailyComm.

Як стверджують джерела, компанія прийняла таке рішення ще в травні і вже розпустила команду, яка розробляла окуляри, розформувавши персонал по інших підрозділах.

Поки що невідомо, чи відмовилася Apple повністю від планів з випуску AR/VR-пристроїв чи збирається повернутися до проекту пізніше.

У публікації наводиться інформація про те, що розробка окулярів Apple Glasses була згорнута через труднощі, пов'язані з дизайном і функціональними можливостями. Зазначається, що компанії поки що не вдалося зробити окуляри такими легкими, як хотілося, а також включити в них підтримку мереж п'ятого покоління (5G).

Крім того, припинення розробки пов'язано з тим, що компанію Apple покинув один з основних фахівців в галузі розробки гарнітури доповненої реальності – дизайнер Аві Бар-Зєєв, який відомий як один з творців окулярів HoloLens.

В Apple відмовилися коментувати публікацію DigiTimes.

Тим часом, оглядачі PhoneArena звертають увагу, що дані тайванського ресурсу різко розходяться з інформацією інших ресурсів, які стверджують, що Apple, як і раніше, планує реліз своїх окулярів. Зокрема, за останні кілька місяців про це повідомляли такі авторитетні джерела, як Bloomberg і аналітик Мін-Чі Куо, визнаний експерт з продукції Apple.

Раніше повідомлялося, що Facebook працює над створенням власних окулярів доповненої реальності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті