Кількість смартфонів у світі до 2020 року досягне 4 млрд – дослідження

Кількість смартфонів у світі до 2020 року досягне 4 млрд – дослідження

Вже в 4-му кварталі Huawei може запустити власну операційну систему

Кількість смартфонів у світі до 2020 року досягне 4 млрд – дослідження
фото pixabay.com

Кількість активних смартфонів, тобто тих, які знаходяться в користуванні по всьому світу, досягне 4 млрд до 2020 року, прогнозують у дослідницькій компанії Strategy Analytics, передає DailyComm.

На думку експертів, база активних смартфонів в глобальному масштабі збільшиться на 5% порівняно з 2019 роком. Найбільш популярною мобільною операційною системою залишиться Android, проте її частка може знизитися.

Однією з головних причин цього спаду аналітики вважають запуск власної мобільної платформи Huawei, який намічений на кінець 2019 року або початок 2020 го.

Раніше в 2019 році керівник відділу споживчої електроніки Huawei Юй Чендун оголосив, що компанія розробила власну операційну систему на випадок, якщо доступ до Android і Windows буде обмежений, причому платформа може бути запущена в Китаї вже в четвертому кварталі.

«Хоча Android залишиться найпопулярнішою операційною системою для смартфонів у період прогнозу, її домінуюче положення буде підірвано новою ОС Huawei, особливо в Китаї. Частка Apple iOS трохи знизиться в 2019 році і стабілізується в 2020 році й пізніше», – вважають фахівці Strategy Analytics.

Нагадаємо, експерти прогнозують, що у 2019 світові продажі 5G-смартфонів досягнуть 22 млн штук.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті