Державний Ощадбанк став приватним акціонерним товариством

Державний Ощадбанк став приватним акціонерним товариством

В Ощадбанку запевнили, що це жодним чином не вплине на виконання взятих зобов’язань між банком та клієнтом

Державний Ощадбанк став приватним акціонерним товариством
Фото: УНІАН

Кабмін змінив тип акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» (Ощадбанк) з публічного на приватне та перейменував його в АТ Ощадбанк. Відповідне рішення від 5 червня оприлюднене на сайті Кабміну. 

В Ощадбанку повідомили, що згідно з законом, в Україні можуть вважатися публічними лише компанії, цінні папери яких перебувають у лістингу фондової біржі (біржовому реєстрі), тобто акції публічного акціонерного товариства можуть купуватись та продаватись на фондовій біржі. 

«Оскільки Ощадбанк є державним банком, 100% статутного капіталу якого належить державі, акції банку не можуть бути предметом торгівлі, тому був обраний шлях зміни типу акціонерного товариства з публічного на приватне», – сказано в повідомленні. 

В банку уточнили, що в результаті цих змін не потрібне переукладання договорів. Також це жодним чином не вплине на виконання взятих зобов’язань між банком та клієнтом.

«Крім того, Ощадбанк як до зміни положень свого статуту, так і після, залишається державним банком. Єдиним акціонером, якому належить 100% акцій банку, є держава», – додали в фінустанові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію