Зеленський вимагає від в.о. голови ДФС Власова написати заяву про відставку
Власов пообіцяв зробити це сьогодні ж

Президент України Володимир Зеленський вимагає від в.о. голови Державної фіскальної служби Олександра Власова написати заяву про відставку через невиконання в повному обсязі їх домовленостей про звільнення керівників чотирьох митниць в західних областях України. Про це пише Інтерфакс-Україна.
«Ми з вами домовилися, що ви звільнете митників, якщо вони самі не напишуть заяв на звільнення. Після цього я побачив ваш пост у Фейсбуці, і дуже радів, що справді нормальна людина з'явилася, і побачив, що ви їх звільнили. Але надані мені реальні документи не збігалися з вашим постом у Фейсбуці. Тобто ви людей відправили у відпустку», – сказав він на нараді з питань розвитку морських портів України в суботу в Одесі.
Власов зазначив, що «за цей короткий термін мета досягнута» і ці митники звільнені від виконання обов'язків.
«Дві посадові особи пішли у відпустку за станом здоров'я близьких родичів, і вони написали заяви на звільнення», – сказав він.
«Ви вважаєте, що я ідіот? Гаразд я, – ви нас усіх вважаєте ідіотами? Я хотів би, щоб ви особисто написали заяву на ваше звільнення. Не пішли у відпустку, а реально це зробили, якщо можна. Якщо ви не можете впоратися з людьми, які є відповідальністю по вашій вертикалі. Скажіть мені дату, щоб я це знав не з Фейсбуку, а з реальних документів», – додав Зеленський, звертаючись до Власова.
«Я сьогодні напишу заяву і відправлю в Кабмін», – відповів в. о. голови ДФС.
Нагадаємо: 9 липня Власов повідомив, що звільнив керівників чотирьох митниць – Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької.
«За результатами наради в Ужгороді я прийняв рішення про звільнення від виконання обов'язків керівників чотирьох митниць Західного регіону – Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької», – написав він на своїй сторінці в Facebook.
Раніше, 6 липня, під час поїздки до Львівської та Закарпатської областей Зеленський закликав Власова прийняти жорсткі рішення – звільнити голів чотирьох зазначених митниць.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].