Nike запустив додаток для цифрового визначення розміру ноги і підбору взуття

Nike запустив додаток для цифрового визначення розміру ноги і підбору взуття

В основі «цифрового примірювання» лежать комп'ютерний зір і машинне навчання

Nike запустив додаток для цифрового визначення розміру ноги і підбору взуття
https://news.nike.com

Додаток Nike Fit точно визначить розмір ноги і підбере взуття, яке на вас ідеально сидітиме. Компанія вважає це важливим, адже значна частина людей носять кросівки неправильного розміру, пише HighTech Plus з посиланням на Next Web.

Виробник спортивного одягу Nike приділяє багато уваги сучасним технологіям і впроваджує їх з метою підвищення ефективності рітейлу. Зокрема додаток Nike Fit дозволяє підібрати взуття потрібного розміру. Вперше він був представлений два місяці тому, а тепер доступний для відвідувачів кількох фірмових магазинів у США, зазначає видання.

В основі «цифрового примірювання» лежать комп'ютерний зір і машинне навчання. Відсканувавши стопу за допомогою програми на смартфоні, можна точно за лічені хвилини визначити розмір ноги і знайти взуття, яке сидить ідеально.

Примірка кросівок може здатися занадто простою справою, щоб витрачати на неї ресурси штучного інтелекту. Проте самі люди не дуже добре вирішують це завдання: за даними Nike, 60% населення носять взуття неправильного розміру. Це негативно впливає як на повсякденне життя, так і на спортивні результати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло