ЗМІ: Boeing 737 MAX відновить польоти не раніше 2020 року
На усунення недоліків компанії потрібно більше часу

Літаки Boeing 737 MAX навряд чи будуть готові перевозити пасажирів до 2020 року через час, який буде потрібен на усунення несправностей. Про це повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на The Wall Street Journal.
«Відповідно до останнього сценарієм, очікується, що глобальний флот Max повернеться в повітря в січні 2020 року, через 12 місяців після того, як виробник літаків запропонував свою первісну заміну програмного забезпечення, в кінцевому підсумку призвів до двох смертельним аварій в жовтні і березні» , – йдеться в статті з посиланням на чиновників у Федеральному управлінні цивільної авіації США (FAA).
Вже зараз низка авіаперевізників відмовилася від польотів на Boeing 737 MAX практично до кінця року. Так, авіакомпанія American Airlines продовжила відмова від польотів на Боїнг 737 MAX ще на два місяці, аж до 3 листопада. United Airlines анонсувала аналогічний крок в п'ятницю. Однак, на думку чиновників FAA, немає впевненості в тому, що польоти в листопаді відбудуться.
Польоти літаків Boeing 737 MАX призупинили у всьому світі в березні 2019 роки після двох авіакатастроф.
Нагадаємо: компанія Boeing потрапила до гучного скандалу після двох смертельних авіакатастроф. Літак Boeing-737 Max 8 авіакомпанії Ethiopian Airlines, що виконував рейс з Аддіс-Абеби до Найробі, зазнав аварії 10 березня в 60 км на схід від столиці Ефіопії. Авіакатастрофа забрала життя 157 осіб. Ця катастрофа стала другою катастрофою літака цього типу за півроку: наприкінці жовтня 2018 року Boeing-737 Max 8 індонезійської компанії Lion Air впав у море Яванця незабаром після вильоту з аеропорту Джакарти. Загинули всі 189 осіб, що перебували на борту.
Президент корпорації Boeing Денніс Мюленбург визнав, що причиною падіння двох літаків Boeing 737 MAX 8 в Індонезії та Ефіопії стала відмова програмного забезпечення.
Як повідомило у травні видання WSJ, Boeing визнала, що ще за рік до першої катастрофи літака 737 Max знала про проблеми з системою оповіщення про несправність датчиків в літаках цієї моделі.
Пізніше американський авіабудівний концерн також повідомив про знайдені дефекти в програмному забезпеченні симулятора польотів для літаків серії Boeing 737 MAX
У зв’язку із ситуацією, що складалась, Airbus вже найближчим часом може обігнати Boeing та відібрати у свого конкурента титул провідного виробника авіалайнерів у світі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].