Захворіло у світі
12,934,317
Померло у світі
569,697
Вилікувалось у світі
7,139,985
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Працівники Amazon в Німеччині страйкують через зарплати

Працівники Amazon в Німеччині страйкують через зарплати

Забастовка в семи центрах компанії триватиме принаймні 2 дні

Працівники Amazon в Німеччині страйкують через зарплати
фото www.flickr.com/photos/99781513@N04

Понад 2 000 працівників семи центрів Amazon в ФРН принаймні влаштували забастовку тривалістю принаймні 2 дні через невдоволеність заробітною платнею. Про це повідомляє Reuters із посиланням на профспілку Verdi.

Страйк під девізом «Досить знижок на наші доходи» співпав із «прайм-днем» на Amazon, коли гігант роздрібної торгівлі пропонує свої клієнтам Prime знижки.

Видання наголошує, що Німеччина є другим за величиною ринком для компанії після США.

Як повідомляється, профспілки та Amazon розпочали свою боротьбу з 2013 року, і з того часу працівники часто влаштовують забастовки.

«В той час коли Amazon забезпечує свою вигоду в «прайм-день» за допомогою значних знижок, співробітники позбавлені пожиточного мінімуму», – заявив спеціаліст з роздрібних продажів Verdi Орхан Акман.

За даними профспілки, забастовки відбуваються в центрах Amazon в Верне, Райнберзі, Лейпцигу, Грабене, Кобленці, а також в двох відділеннях в Бад-Херсфельді.

В самій компанії е надали точних даних про кількість протестуючих, однак зазначили, що ця акція не впливає на забезпечення клієнтів.

Amazon має 12 центрів в Німеччині і днями заявила, що планує відкрити ще один цього  року і створити понад 2 800 робочих місць з постійними контрактами.

Нагадаємо: раніше про плани провести провести 6-годинну забастовку 15 липня (день початку розпродажу) заявили і працівники Amazon в Міннесоті . Робітники компанії і раніше бастували, але не у вирішальні для продажів дні. 

Нагадаємо: минулого року працівники Amazon в Іспанії та ФРН оголосили страйк у «чорну п’ятницю».

Навесні цього року працівники компанії у Польщі пригрозили забастовкою через низьку оплату.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті