Доповідь ПА НАТО випадково відкрила місця розміщення ядерної зброї США в Європі

Доповідь ПА НАТО випадково відкрила місця розміщення ядерної зброї США в Європі

Спочатку доповідь опублікували в квітні, потім видалили, після чого знову оприлюднили, але вже без вказування конкретних локацій

Доповідь ПА НАТО випадково відкрила місця розміщення ядерної зброї США в Європі
фото www.flickr.com/photos/46319764@N07

Доповідь комітету Парламентської асамблеї НАТО випадково розкрив місця розміщення ядерної зброї США. Про це пише Washington Post, передає Інтерфакс-Україна.

Видання зазначає, що доповідь канадського члена Комітету з оборони Парламентської асамблеї НАТО «Нова ера ядерного стримування? Модернізація, контроль над озброєннями та ядерні сили союзників» вказує місце розташування 150 одиниць ядерної зброї США.

«Ці бомби зберігаються на шести американських і європейських базах – Kleine Brogel в Бельгії, Buchel в Німеччині, Aviano і Ghedi-Torre в Італії, Volkel в Нідерландах і Incirlik в Туреччині», – йдеться в доповіді.

При цьому, видання підкреслює, що спочатку доповідь була опублікована в квітні, але після була видалений.

У той же час минулого тижня був опублікований остаточний варіант доповіді, в якому вже не було конкретних посилань на місця зберігання зброї.

«Це не офіційний документ НАТО, – заявило анонімне джерело видання  в альянсі. – Ми не коментуємо деталі ядерного потенціалу НАТО».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію