Toyota візьме участь у створенні роверу для пілотованих поїздок по Місяцю (ВІДЕО)
Очікується, що місія із новітнім «транспортним засобом» буде запущена в 2029 році

Японське агентство аерокосмічних досліджень (JAXA) та Toyota підписали трирічну угоду про спільну роботу над створенням майбутнього пілотованого місячного ровера. Про це йдеться в прес-релізі автовиробника.
Зазначається, що співпраця триватиме з 2019 по 2021 роки. Партнери будуть розробляти, виготовляти, оцінювати та тестувати різноманітні прототипи майбутнього пілотованого ровера для майбутніх космічних місій на супутник Землі.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
На 2019 рік компаніями заплановано визначення технологічних елементів для транспортного засобу, який рухатиметься по поверсі Місяця та складання специфікацій для прототипу ровера.
На 2020 рік заплановано виробництво деталей випробувань для кожного технологічного елементу, а також виготовлення прототипу ровера.
В 2021 очікуються тестування та оцінка як виготовлених частин, так і прототипу.
За попереднім даними, запуск місії з ровером планується на 2029 рік.
Наразі відомо, що майбутній ровер буде двомісний (за необхідності в ньому зможе перебувати 4 людини) та герметичний. Крім того,живитиметься він від водневих паливних елементів.
Більше про підкорення небесних об'єктів читайте в матеріалі Mind: «Місія – втеча: 5 наукових відкриттів червня «.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.