Регуляторний орган Польщі видав компанії «Фармак» два сертифікати GMP

Регуляторний орган Польщі видав компанії «Фармак» два сертифікати GMP

Сертифікати видано на дві виробничих ділянки і нову дільницю, яка введена в експлуатацію на початку цього року

Регуляторний орган Польщі видав компанії 	«Фармак» два сертифікати GMP
Фото: УНІАН

В кінці червня цього року регуляторний орган Польщі видав фармацевтичній компанії «Фармак» два нових сертифікати GMP на дві виробничих ділянки і нову дільницю, яка введена в експлуатацію на початку цього року. Про це повідомляє прес-служба «Фармак».

Дві виробничих ділянки пройшли планову ресертифікацію і підтвердили свою відповідність вимогам GMP ЄС. Складської ділянку інспектували європейським органом вперше.

У березні «Фармак» проходив дві масштабні державні ресертифікації з боку регуляторних органів України та Польщі. Протягом майже 2 тижнів безперервних інспекцій в компанії була проведена планова ресертифікація по GMP Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками та планова ресертифікація виробничих ділянок, де виробляється продукція для ринку Польщі, з боку Головного фармацевтичного інспекторату Польщі.

Після проведених перевірок 19 виробничих ділянок отримали національні сертифікати GMP, 2 виробничих ділянки і складської ділянку отримали європейські сертифікати GMP.

Згідно з даними Eudra GMP, з 10 діючих європейських сертифікатів GMP, виданих семи українським компаніям, три сертифікати видані АТ «Фармак».

20 виробничих ділянок АТ «Фармак» мають національні сертифікати GMP. Європейські сертифікати GMP поширюються на 14 виробничих і 1 складської ділянку «Фармак».

«Фармак» – найбільше вітчизняне підприємство фармгалузі, частка якого на ринку досягає 6,1%, а чистий прибуток за підсумками 2018 року склав 1,1 млрд грн.

У «Фармака» дві виробничі площадки – одна в Києві, інша в Шостці, де компанія відкрила своє виробництво в 2015 році. Крім цього, фармпідприємство володіє торговою компанією в Польщі.

Сьогодні в портфелі Фармака – 220 препаратів, і щорічно він виводить на ринок близько 20 нових. ПАТ «Фармак» – член асоціації «Виробники ліків України» (авлуа).

Нагадаємо: кіпрська Emer Group Limited стала власником 6,99% голосуючих акцій фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак» (Київ)  22 січня 2019 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло