Уряд затвердив новий склад наглядової ради ПриватБанку

Уряд затвердив новий склад наглядової ради ПриватБанку

Якщо в правоохоронців не виникне заперечень, вона почне працювати

Уряд затвердив новий склад наглядової ради ПриватБанку
Фото: УНІАН

Уряд затвердив новий склад наглядової ради ПриватБанку. Відповідне рішення було ухвалене  на сьогоднішньому засіданні уряду одностайно, передає кореспондент Mind.

Як пояснила міністр фінансів Оксана Маркарова, раніше під час розгляду кандидатів до складу нової наглядової ради приватбанку три кандидати відмовилися подавати електронну декларацію, що і спричинило затримку в затвердженні складу цієї ради. «Тому комісія відновила свою роботу і завершила роботу з дообрання  короткого списку, який у нас був, трьох кандидатів, саме незалежних, і сьогодні ми їх якраз затверджуємо. Тому сьогодні після нашого рішення зможе повноцінно почати працювати нова наглядова рада ПриватБанку», – зазначила міністр.

Вона нагадала що раніше було сформовано склади наглядових рад Ощадбанку та Ексімбанку, які вже почали свою роботу.

Додамо, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив міністру внутрішніх справ Арсену Авакову перевірити затверджений склад ради і додав, що в разі, якщо у правоохоронних оргаів не виникатиме обгрунтованих заперечень, він підпише рішення уряду, що дає старт роботі наглядової ради.

Раніше Mind повідомляв, що  три незалежних члена наглядової ради полишили ПриватБанк.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло