Захворіло у світі
113,815,816
Померло у світі
2,526,080
Вилікувалось у світі
64,273,411
Захворіло в Україні
1,347,849
Померло в Україні
25,982
Вилікувалось в Україні
1,170,023
Міжнародні агентства та Південна Корея рятуватимуть Північну Корею від голоду

Міжнародні агентства та Південна Корея рятуватимуть Північну Корею від голоду

З огляду на засуху, повені, низький врожай та санкції в КНДР збільшується число випадків недоїдання та хвороб, що передаються через воду, таких як діарея та коліт

Міжнародні агентства та Південна Корея рятуватимуть Північну Корею від голоду
фото www.flickr.com/photos/gabrielbritto

Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного півмісяця (МФЧХ і ЧП) заявив, що в Північній Кореї росте число випадків недоїдання.  Про це повідомляє Reuters.

Міжнародні агентства з надання допомоги та державні ЗМІ КНДР попереджають, що нестабільна погода із засухою та повеням, а також відсутність доступу до ресурсів можуть призвести до продовольчої кризи в країні, яка перебуває під суворими міжнародними санкціями.

«Ми вже спостерігаємо наслідки засухи для вразливих прошарків населення, – заявив Мохамед Бабікер, глава МВЧХ в КНДР. – Росте число випадків недоїдання та хвороб, що передаються через воду, таких як діарея та коліт».

Після оцінки у травні, яка свідчила про те, що цьогорічний врожай буде вполовину меншим, ніж минулорічний, МВЧХ витратила $253 787 на розгортання мобільних водних насосів. які змогли збільшити врожайність в цільових районах, повідомили в організації.

«Водні наноси та іригаційні матеріали можуть мати значний вплив», – сказав Бабікер. Крім того, він закликав виділити додаткові $478 284 для збільшення поставок сільськогосподарської продукції та засобів санітарії.

Розвідагентство Південної Кореї заявило, що засуха завдала удару по економіці північного сусіда, який і так потерпає від зростаючого дефіциту торгового балансу, дефіциту іноземної валюти та посилення грошової кризи через санкції.

Південна Корея заявила, що пожертвує $4,5 млн для Світової продовольчої програми  ООН, а також надасть 50 000 рису КНДР.

Між тим, лідер КНДР має у своєму автопарку лімузини Mercedes-Benz Maybach S600 і Maybach S62, кожен з яких коштує до $1,6 млн. Видання NYT дізналось, що дістати ці автівки попри санкції Кім Чен Ину вдалось з допомогою російського бізнесмена Данила Казачука.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті