Захворіло у світі
1,362,936
Померло у світі
76,373
Вилікувалось у світі
292,188
Захворіло в Україні
1462
Померло в Україні
45
Вилікувалось в Україні
28
Google збільшить вдвічі плату за виявлення помилок у безпеці Chrome

Google збільшить вдвічі плату за виявлення помилок у безпеці Chrome

За докладний якісний звіт про баги можна отримати до $30 000

Google збільшить вдвічі плату за виявлення помилок у безпеці Chrome
фото DR

Google запустив програму винагород за вивлені баги в Chrome ще в 2010 році, а сьогодні компанія збільшує максимальну винагороду в цій програмі у 2-3 рази, передає TechCrunch.

Винагороди за знайдені баги в Chrome значно різняться в залежності від того, наскільки серйозна помилка і наскільки докладний ваш звіт – «базовий» звіт з меншою кількістю деталей, як правило, заробляє менше, ніж «високоякісний» звіт, в якому є такі речі, як пояснення того, як помилка може бути використана, чому це відбувається і як це можна виправити.

Тепер максимальна виплата за базовий звіт збільшується з $5000 до $15 000, а максимальна виплата за високоякісний звіт збільшується з $15 000 до $30 000.

Максимальний розмір винагороди за знайдені вразливості в Chromebook або Chromebox тепер складе $150 тисяч (раніше сума виплати становила $100 тисяч).

Google заявляє, що з моменту запуску програми в 2010 році вона виплатила понад $5 млн у вигляді винагород за знайдені баги. За всіма своїми програмами винагород за виявлені помилки компанія виплатила понад $15 млн.

Нагадаємо, Google випустила оновлення додатку для миттєвого перекладу за допомогою камери. Нова версія має підтримку 60 нових мов, автоматичне визначення мови, технологію нейронного машинного перекладу та новий дизайн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію