Містобудівна рада дозволила добудову в Києві ЖК «Перспектива»

Містобудівна рада дозволила добудову в Києві ЖК «Перспектива»

Тепер відповідний дозвіл має дати Київрада

Містобудівна рада дозволила добудову в Києві ЖК «Перспектива»
Фото: pixabay.com

Архітектурно-містобудівна рада Київа одностайно підтримала проект детального плану території (ДПТ) у межах вулиць Оноре де Бальзака, Градинської та Радунської у Деснянському районі Києва. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА)

«Таким чином, виконана обіцянка, яку взяла на себе виконавча влада міста перед інвесторами ЖК «Перспектива». Тепер слово за Київрадою, яка має схвалити подане нами рішення», – повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

На сьогодні житловий комплекс «Перспектива», так звані «будинки Войцеховського» на Троєщині, має чотири секції: дві заселені, в третій побудований моноліт, а четверта побудована частково. Відсутність затвердженого детального плану території була головною проблемою добудови ЖК «Перспектива».

«Саме тому комісія КМДА з вирішення проблемних питань по об’єктах незавершеного будівництва доручила вжити заходів щодо винесення ДПТ, до меж якої входить ЖК «Перспектива», на розгляд найближчої сесії Київради. При цьому передбачено, що поруч із добудовою багатоквартирних будинків на означеній території буде реконструйована школа, побудований новий дитячий садок і стадіон для мешканців мікрорайону. Тобто запланований повноцінний розвиток інфраструктури, щоб поява нових житлових будинків не створювала додаткового навантаження на існуючі соціальні об’єкти. Також буде благоустроєна та озеленена прилегла територія, облаштовані автостоянки та місця для прогулянок і відпочинку», – зазначається в повідомленні прес-служби КМДА.

Нагадаймо: 2018 році, Суд прийняв рішення знести житловий комплекс «Перспектива» по вулиці Теодора Драйзера, 40 тому, що він був побудований замість школи на землі з цільовим призначенням «Освіта».

Як раніше повідомляв Mind, КМДА дозволила будівництво п’яти багатоповерхівок поблизу Кирилівської церкви. Будівництво заплановане в зоні захисту історичної пам’ятки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію