Мінінфраструктури запрошує інвесторів спільно побудувати вантажний термінал в «Борисполі»

Мінінфраструктури запрошує інвесторів спільно побудувати вантажний термінал в «Борисполі»

Також планується осучаснення та часткова реконструкція складів існуючого вантажного терміналу

Мінінфраструктури запрошує інвесторів спільно побудувати вантажний термінал в «Борисполі»
Фото Facebook/Бориспіль

Міністерство інфраструктури оголосило конкурс із здійснення державно-приватного партнерства для проведення модернізації існуючого та будівництва нового вантажного терміналу в аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«Міністерство інфраструктури України оголошує про проведення конкурсу для здійснення державно-приватного партнерства щодо реалізації проекту «Реконструкція існуючого та створення нового вантажного терміналу в аеропорту «Бориспіль», – йдеться повідомленні.

Метою здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Реконструкція існуючого та створення нового вантажного терміналу в аеропорту «Бориспіль» є: модернізація, часткова реконструкція, технологічне переобладнання складської інфраструктури існуючого вантажного терміналу аеропорту «Бориспіль»; будівництво нового сучасного вантажного терміналу аеропорту «Бориспіль»; забезпечення обслуговування пошти і вантажів,  оформлення перевізної документації,  обробки багажу,  пошти і вантажів,  їх навантаження\розвантаження  на  борт\з  борту  повітряного судна з метою їх перевезення за заявленим маршрутом за умови дотримання вимог авіаційної безпеки, безпеки польотів, забезпечення перевезення небезпечних та спеціальних вантажів з використанням існуючого та створеного в рамках державно-приватного партнерства, терміналів у аеропорту «Бориспіль».

У прес-службі уточнили, що об'єктом  державно-приватного партнерства стане не лише існуючий вантажний термінал аеропорту, «а також новий вантажний термінал, що має бути створений приватним партнером за договором, укладеним в рамках державно-приватного партнерства, у цьому аеропорту».

Строк здійснення державно-приватного партнерства – не більше 25 років. Строк подання заявки на участь у конкурсі – 31 календарний день після публікації цього оголошення.

При цьому граничний строк подання конкурсних пропозицій – 45 календарних днів з дати закінчення подання заявок на участь у конкурсі.

Раніше Mind писав, що у аеропорту «Бориспіль цього року закінчують проектування нового вантажного терміналу площею 10 000 кв.м. Він буде як реконструкція одного з 9 складів старого терміналу на 10 000 кв м. За словами голови аеропорту Євгена Дихнє, проектування здійснювалось за рахунок «Борисполя».

Він зазначив, що «модель перевезень вантажними літаками є архаїчною. Сьогодні наше географічне положення і розвинена база авіакомпаній дає можливість доставляти вантажі зі сходу, наприклад з Китаю, привозячи по 120-150 тонн одним вантажним літаком до Києва (при наявності відповідної інфраструктури та конкурентних цін на обробку вантажу).

Ми зможемо авіакомпанією базовою відправити цей вантаж меншими частинами у всі столиці Європи і в багатьо інших аеропортів куди сьогодні літають пасажирські літаки»

Як писав Mind, у аеропорту «Бориспіль» було відкрито капсульний хостел GettSleep Boryspil та першу чергу нового багаторівневого паркінгу на 77 000 кв. м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію