Apple повернеться до $1 трлн ринкової вартості після мирової угоди з Qualcomm

Apple повернеться до $1 трлн ринкової вартості після мирової угоди з Qualcomm

Apple зможе використовувати модеми Qualcomm в iPhone в 2020 році

Apple повернеться до $1 трлн ринкової вартості після мирової угоди з Qualcomm
фото Shutterstock

Аналітики Raymond James підвищили рейтинг акцій Apple з Market Perform до Outperform і очікують зростання котирувань компанії до $250 за акцію, передає DailyComm з посиланням на прогнози експертів.

На момент закриття біржі 18 липня вартість цінних паперів Apple склала $205,66 за акцію, що на 1,14% більше, ніж напередодні. Ринкова капіталізація перевищила  $946 млрд. Якщо прогноз Raymond James збудеться, то вартість виробника iPhone знову стане вищою за  $1 трлн.

На думку експертів Raymond James, врегулювання конфлікту між Apple і Qualcomm змінить ситуацію на ринку, оскільки дозволить Apple використовувати модеми Qualcomm в iPhone в 2020 році.

В середині квітня 2019-го Apple і Qualcomm несподівано уклали мирову угоду після двох років судових протистоянь. За умовами досягнутої домовленості, Apple разово виплатить Qualcomm певну суму, а також буде відраховувати роялті за використання технологій американського чіпмейкера – модемів для підключення пристроїв до мобільних мереж.

За даними аналітиків UBS, сума разової виплати Apple складе $5-6 млрд, а потім компанія буде перераховувати $8-9  за кожен проданий iPhone. Експерти зробили цей розрахунок на основі прогнозу Qualcomm, згідно з яким угода з Apple додасть до прибутку компанії $2 долари в розрахунку на акцію.

Нагадаємо, кілька днів тому Єврокомісія вдруге оштрафувала Qualcomm за обмеження конкуренції на ринку і заниження цін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло