США ввели нові санкції проти Венесуели

США ввели нові санкції проти Венесуели

Цього разу санкції стосуються посадових осіб режиму Мадуро

США ввели нові санкції проти Венесуели
фото DR

Віце-президент США Майкл Пенс оголосив в своєму Twitter, що США вводять нові санкції проти посадових осіб Венесуели. Прізвища цих осіб не називаються, Пенс зазначив, що ці особи «відповідальні за пригнічення і тортури мирних венесуельських громадян».

«Сьогодні США ввели нові санкції проти чиновників Венесуели, відповідальних за пригнічення і тортури безневинних громадян Венесуели. ООН повідомляє про майже 7 тисяч убитих режимом Мадуро за останні 18 місяців. Ми виступаємо з громадянами Венесуели проти їх гнобителів у боротьбі за свободу», – написав він.

Наприкінці червня США ввели санкції проти сина президента країни Ніколаса Мадуро. Сам президент перебуває в списку санкцій ще з червня 2017 року. Санкції передбачають заморозку активів у межах юрисдикції США, а також заборону на участь американських громадян у будь-яких транзакціях, пов'язаних з цими активами.

Тиждень тому міністерство фінансів США внесло до списку санкцій Головне управління військової контррозвідки Венесуели.

Наприкінці січня обмежувальні заходи були введені проти венесуельської державної нафтогазової компанії PDVSA. Вашингтон заборонив проводити з нею угоди, а також заарештував активи компанії в своїй юрисдикції.

Нагадаємо, в червні США посилили санкції проти нафтового сектору Венесуели.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті