Захворіло у світі
5,453,784
Померло у світі
345,721
Вилікувалось у світі
2,191,310
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
На час виборів МВС залучить авіацію для підтримування безпеки

На час виборів МВС залучить авіацію для підтримування безпеки

Крім цього на виборах залучать бійців поліції і Нацгвардії України

На час виборів МВС залучить авіацію для підтримування безпеки
https://mvs.gov.ua

Для підтримки порядку під час проведення виборів до Верховної Ради 21 липня буде працювати авіація. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляється на сайті МВС.

Відзначається, що літаки Ан-72 і Ан-26, вертольоти Н225, Н145, Мі-8 з Єдиної системи авіаційної безпеки МВС вже заступили на чергування.

«Сьогодні, 20 липня, на чергування 24/7 у регіонах України заступили літаки АН-72 та АН-26, гелікоптери Н225, Н145, Мі-8 Єдиної системи авіаційної безпеки МВС, а також мобільні екіпажі спецпризначенців НПУ та НГУ», – повідомляється на сайті.

Крім цього, для підтримки порядку на виборах залучать бійців поліції і Національної гвардії України. «На всі спроби дестабілізувати ситуацію реакція МВС буде миттєвою», – пообіцяв Аваков.

Перший заступник міністра Сергій Яровий зазначив, що весь особовий склад МВС вже заступив до виконання своїх завдань для забезпечення безпеки на день виборів до Парламенту.

«Ми визначили завдання для кожної служби та підрозділу. Особливу увагу приділили роботі вибухових служб та кінологів, групам швидкого реагування. Що стосується спецпризначенців, то вони передислоковані у різні регіони нашої держави, щоб сформувати оперативні резерви», – наголосив Сергій Яровий.

Голова Національної поліції Сергій Князєв відмітив, що всі правоохоронці повинні працювати виключно у рамках Закону.

«Наразі резервні підрозділи Нацполіції на території всієї держави прибули на військові або цивільні аеродроми і вибули за місцем тимчасової дислокації для забезпечення завдань, які можуть виникнути під час порушень громадського порядку у день виборів», – сказав Сергій Князєв.

Під час другого туру виборів президента України, який пройшов 21 квітня, МВС також залучало авіацію для забезпечення порядку. Там також працювали слідчо-оперативні групи, вибухотехніки та інші підрозділи – загалом понад 133 тисячі правоохоронців. МВС зафіксувало понад 1000 повідомлень про порушення на виборах, найбільше з них відбулося в Дніпропетровській, Донецькій областях та в Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті