Захворіло у світі
6,340,811
Померло у світі
378,266
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
Якщо всі компанії із США припинять співпрацю з Huawei, виробництво не зупиниться – Рен Чженфей

Якщо всі компанії із США припинять співпрацю з Huawei, виробництво не зупиниться – Рен Чженфей

Глава компанії певен, що при найгіршому збігу обставин, Huawei зможе відновити здорову екосистему в стислі терміни

Якщо всі компанії із США припинять співпрацю з Huawei, виробництво не зупиниться – Рен Чженфей
Генеральний директор Huawei Рен Чженфей
фото www.flickr.com/photos/huaweipress

Генеральний директор Huawei Рен Чженфей в інтерв'ю YahooFinance відповів на безліч питань, які стосувалися проблем, що виникли у компанії в результаті торгової війни між США і Китаєм. Про це повідомляє IXBT.

За його словами, Huawei відчула в деякій мірі накладені урядом США санкції, однак суттєвих змін в роботі компанії немає. Існуючі канали поставок і розвиток партнерської мережі дозволяють Huawei відчувати себе досить впевнено.

Рен Чженфей зробив досить різку заяву, зазначивши, що навіть якщо всі американські компанії одночасно припинять будь-які відносини з Huawei, виробництво продукції компанії не припиниться ні на один день.

Глава компанії впевнений, що Huawei цілком може обійтися без однокристальних систем Qualcomm, так як її власні чипи будуть ставатимуть все кращими з плином часу. Однак компанія не налаштована на розрив відносин. Навпаки, Huawei робить все для збереження партнерських відносин з Qualcomm, Google, Intel і іншими американськими компаніями. При цьому лідер Huawei прямо заявив, що при найгіршому збігу обставин Huawei може повністю відмовитися від роботи з американськими компанії і відновити здорову екосистему в стислі терміни.

Нагадаємо: раніше цього місця китайський телекомунікаційний гігант Huawei заявив, що стане повністю незалежним від американських технологій до 2021 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті