Майже половину найбільших компаній США заснували мігранти – дослідження

Майже половину найбільших компаній США заснували мігранти – дослідження

Близько 3,2 млн іммігрантів у США мають власний бізнес

Майже половину найбільших компаній США заснували мігранти – дослідження
фото Shutterstock

У рейтингу американських компаній Fortune 500 близько 45% було засновано іммігрантами, які приїхали в США з інших країн, або їхніми дітьми. Про це в дослідженні повідомляє група New American Economy (NAE), яка виступає в підтримку імміграції, пише Forbes.

Серед найбільших «іммігрантських» компаній – AT&T, Goldman Sachs, Alphabet, Facebook і Procter & Gamble. Діти іммігрантів, в свою чергу, створили такі компанії як Apple, Amazon або Ford Motor. У списку компаній, які заснували народжені в США підприємці, – Walmart, Exxon і Chevron.

В сумі «іммігрантські» компанії за минулий рік заробили $6,1 трлн, підрахувала NAE. Це більше за ВВП Японії, Німеччини або Великобританії. У компаніях іммігрантів зараз працює 13,5 млн чоловік.

Майже 3,2 млн іммігрантів у США мають власний бізнес, при цьому зібрана в 2017 році інформація показує, що вони більш схильні займатися підприємництвом, ніж ті, хто народився в США, відзначають дослідники.

«Зростаюча схильність до створення бізнесу вкрай важлива для американської економіки, оскільки дані свідчать про те, що зростання робочих місць в США майже повністю припадає тільки на нові фірми і стартапи», – пишуть вони.

Некомерційна New American Economy була створена в 2011 році для інформування про переваги імміграції. Серед її засновників – мільярдери Руперт Мердок і Майкл Блумберг.

Адміністрація президента Дональда Трампа веде жорстку політику щодо нелегальних мігрантів і намагається ускладнити їх в'їзд в США.

Нагадаємо, Сполучені Штати та Мексика уклали угоду щодо боротьби з нелегальною міграцією, у зв’язку із чим Трамп відклав введення обіцяних мит на мексиканський імпорт на невизначений термін.

Нагадаємо, журнал Fortune опублікував свій щорічний рейтинг Fortune Global 500 – топ-500 найбільших компаній світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті