Майже половину найбільших компаній США заснували мігранти – дослідження
Близько 3,2 млн іммігрантів у США мають власний бізнес

У рейтингу американських компаній Fortune 500 близько 45% було засновано іммігрантами, які приїхали в США з інших країн, або їхніми дітьми. Про це в дослідженні повідомляє група New American Economy (NAE), яка виступає в підтримку імміграції, пише Forbes.
Серед найбільших «іммігрантських» компаній – AT&T, Goldman Sachs, Alphabet, Facebook і Procter & Gamble. Діти іммігрантів, в свою чергу, створили такі компанії як Apple, Amazon або Ford Motor. У списку компаній, які заснували народжені в США підприємці, – Walmart, Exxon і Chevron.
В сумі «іммігрантські» компанії за минулий рік заробили $6,1 трлн, підрахувала NAE. Це більше за ВВП Японії, Німеччини або Великобританії. У компаніях іммігрантів зараз працює 13,5 млн чоловік.
Майже 3,2 млн іммігрантів у США мають власний бізнес, при цьому зібрана в 2017 році інформація показує, що вони більш схильні займатися підприємництвом, ніж ті, хто народився в США, відзначають дослідники.
«Зростаюча схильність до створення бізнесу вкрай важлива для американської економіки, оскільки дані свідчать про те, що зростання робочих місць в США майже повністю припадає тільки на нові фірми і стартапи», – пишуть вони.
Некомерційна New American Economy була створена в 2011 році для інформування про переваги імміграції. Серед її засновників – мільярдери Руперт Мердок і Майкл Блумберг.
Адміністрація президента Дональда Трампа веде жорстку політику щодо нелегальних мігрантів і намагається ускладнити їх в'їзд в США.
Нагадаємо, Сполучені Штати та Мексика уклали угоду щодо боротьби з нелегальною міграцією, у зв’язку із чим Трамп відклав введення обіцяних мит на мексиканський імпорт на невизначений термін.
Нагадаємо, журнал Fortune опублікував свій щорічний рейтинг Fortune Global 500 – топ-500 найбільших компаній світу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].