«Укроборонпром» оголосив тендер на проведення аудиту за 32,5 млн грн

«Укроборонпром» оголосив тендер на проведення аудиту за 32,5 млн грн

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 21 серпня цього року, остаточний термін аудиту – 10 квітня 2021 року

«Укроборонпром» оголосив тендер на проведення аудиту за 32,5 млн грн
Фото: УНІАН

26 вересня 2019 року держконцерн «Укроборонпром» планує провести аукціон стосовно надання послуг незалежного аудиту концерну та його підприємств із залученням міжнародних експертів. В рамках цього оголошено тендер на суму 32,5 млн грн. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 21 серпня цього року, остаточний термін аудиту – 10 квітня 2021 року.

Договір передбачає аудит консолідованої/комбінованої звітності концерну та всіх його підприємств-учасників і акціонерних товариств, управління корпоративними правами яких передано «Укроборонпрому», за 2018 і 2019 роки, відповідно до МСФЗ із наданням аудиторського висновку про достовірність даних цієї звітності.

Умови розрахунку за послуги аудиту звітності за 2018 і 2019 роки передбачають внесення 40% оплати до 15 березня 2020 року, але не раніше затвердження сторонами календарного графіка надання відповідної частини послуг, і 60% – протягом п'яти банківських днів від дати підписання сторонами акта надання відповідної частини послуг і не раніше дати реєстрації виконавцем відповідної накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Також передбачено надання консультаційної допомоги «Укроборонпрому» у вигляді методологічних консультацій, проведення презентацій, семінарів із питань застосування МСФЗ. Оплата за цю частину послуги – 100% протягом п’яти банківських днів після підписання акта надання послуги.

В кінці червня цього року, «Укроборонпром» повідомив, що продовжить переговори по фінаудиту після вирішення питання з фінансуванням.

Нагадаємо:19 червня Кабінет міністрів ухвалив рішення про корегування фінансових показників для проведення аудиту «Укроборонпрому», передбачивши на ці потреби 32,5 млн грн. 

Як повідомлялось, 22 травня Кабмін вніс до парламенту законопроект, який уможливлює проведення аудиту діяльності «Укроборонпрому» та забезпечення прозорості його діяльності. 

26 лютого Mind писав, що згідно з даними проведенного журналістського розслідування, в розкраданнях коштів підприємств «Укроборонпрому»  підозрюється 22-річний син директора концерну Олега Гладковського  та двоє його друзів. Також у розслідуванні вказується на давню співпрацю єкс-президента України Петра Порошенка із директором «Укроборонпрому».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті