Трамп зустрівся з главами Google, Cisco, Intel, Qualcomm і пообіцяв вирішити питання Huawei

Трамп зустрівся з главами Google, Cisco, Intel, Qualcomm і пообіцяв вирішити питання Huawei

Під час зустрічі обговорювалася «несправедлива міжнародна торгівля»

Трамп зустрівся з главами Google, Cisco, Intel, Qualcomm і пообіцяв вирішити питання Huawei
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп погодився своєчасно вирішити питання з укладанням ліцензійних угод між американськими компаніями і китайським виробником телеком-устаткування Huawei.

Як передає Reuters, у понеділок, 22 липня, Трамп зустрівся з главами технологічних компаній Google, Cisco, Intel Micron Technology, Western Digital, Qualcomm і Broadcom. Під час зустрічі обговорювалися економічні питання, ринок праці в США, а також «несправедлива міжнародна торгівля і технології 5G».

«Глави компаній висловили рішучу підтримку політиці президента, включаючи обмеження на купівлю та продаж телеком-обладнання компанії Huawei. Вони запросили своєчасно надати їм ліцензії від Міністерства торгівлі, і президент пообіцяв це зробити», – йдеться в повідомленні Білого дому.

Міністерство торгівлі США включило Huawei в «чорний список», учасники якого можуть співпрацювати з американськими компаніями тільки після отримання ними особливих дозволів.

Представник однієї з американських фірм, які торгують напівпровідниками, повідомив, що влада США може надати в термін від 2 до 4 тижнів американським постачальникам ліцензії, які дозволять їм продовжувати продавати свою продукцію китайській корпорації.

Раніше ЗМІ повідомили, що китайська Huawei таємно співпрацювала з Північною Кореєю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло