Євросоюз погрожує США ввести мита на американські товари на $39 млрд

Євросоюз погрожує США ввести мита на американські товари на $39 млрд

Таких заходів буде вжито, якщо США введуть мита на європейські автомобілі

Євросоюз погрожує США ввести мита на американські товари на $39 млрд
фото Shutterstock

Євросоюз приготував документ, який передбачає заходи у відповідь на можливе введення Вашингтоном мит на вироблені в ЄС автомобілі. Комісар з торгівлі Сесілія Мальмстрем заявила, що в цьому випадку додатковими митами обкладатимуться різні американські товари на загальну суму в $39,1 млрд, повідомляє агентство Reuters.

«Ми не приймемо регульованої торгівлі, квот чи добровільних обмежень на експорт, і якщо тарифи будуть введені, у нас буде список для відновлення балансу», – сказала Мальмстрем комітету Європарламенту.

«Він вже в основному підготовлений, вартість товарів становить 35 млрд євро. Я дійсно сподіваюся, що нам не доведеться використовувати його», – зазначила вона.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп напередодні заявив, що Євросоюз в торгових питаннях поводиться гірше за Китай і «наживається» на країні в сфері торгівлі.

У 2018 року адміністрація Трампа почала обговорювати введення підвищених мит на імпорт автомобілів. Цю ідею обгрунтовували національною безпекою. Глава управління Євросоюзу з торгівлі Сесілія Мальмстрем заявила, що ЄС буде змушений вжити заходів у відповідь.

У травні 2019 року США відклали ухвалення рішення про введення тарифів на імпортні автомобілі і запчастини на 180 днів.

Раніше міністр економіки і енергетики Німеччини Петер Альтмаєр заявив, що ЄС готовий знизити до нуля мита на автомобілі, які ввозяться з США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло