Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Трамп заявив, що торгівля з Євросоюзом «обдирає» США гірше за Китай

Трамп заявив, що торгівля з Євросоюзом «обдирає» США гірше за Китай

Президент США вважає, що ЄС наживається на американцях

Трамп заявив, що торгівля з Євросоюзом «обдирає» США гірше за Китай
фото Shutterstock

Євросоюз веде з США нерівноправну торгівлю і «обдира» Сполучені Штати, заявив президент Дональд Трамп 23 липня під час виступу на загальноамериканській конференції старшокласників Turning Point USA, трансляцію якої вів телеканал Fox News.

«Інші країни жахливо нас обдирають, а деякі з найгірших кривдників – наші союзники. Вони обдирають нас в торгівлі. Євросоюз гірший для нас в торгівлі, ніж Китай. Вони наживаються на нас в сфері торгівлі», – заявив Трамп.

«Вони – Євросоюз – вбивають нас. Він був створений для того, щоб випереджати нас в економічній сфері, і все ж ми захищаємо їх за допомогою НАТО. Таким чином, вони наживаються на нас у торгівлі, а ми захищаємо їх за допомогою збройних сил», – додав Трамп.

Нагадаємо, в 2018 році адміністрація Трампа почала обговорювати введення підвищених мит на імпорт автомобілів з Європи нібито з метою національної безпеки. У травні 2019 року США відклали ухвалення рішення про введення тарифів на імпортні автомобілі на 180 днів.

Як повідомлялося, глава управління Євросоюзу з торгівлі Сесілія Мальмстрем заявила, що ЄС буде змушений вжити заходів у відповідь проти США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті