«Транснєфть» затвердила розміри компенсації за брудну нафту в трубопроводі «Дружба»

«Транснєфть» затвердила розміри компенсації за брудну нафту в трубопроводі «Дружба»

Компанія виплатить за забруднення нафти до $15 за барель

«Транснєфть» затвердила розміри компенсації за брудну нафту в трубопроводі «Дружба»
transneft.ru

На засіданні ради директорів російська компанія «Транснєфть» затвердила порядок виплат вантажовідправникам за забруднення нафти в трубопроводі «Дружба», йдеться в повідомленні компанії.

Максимальний розмір виплат складе $15 за барель некондиційної нафти, проте вантажовідправники повинні будуть підтвердити свої збитки документально, щоб отримати компенсацію, наголошується в прес-релізі.

«Рада директорів затвердила порядок здійснення виплат у зв'язку з потраплянням в систему некондиційної нафти і погодив граничний розмір виплат вантажовідправникам за договорами про надання послуг з транспортування нафти з розрахунку 15 доларів США на 1 барель некондиційної нафти. При цьому було підкреслено, що вантажовідправники повинні документально підтвердити понесені збитки», – сказано в повідомленні.

Раніше оператор білоруської ділянки нафтопроводу «Гомельтранснєфть Дружба» оцінював, що в трубу потрапили 5 млн тонн неякісної сировини. В одній тонні міститься приблизно 7 барелів, таким чином, забрудненої нафти могло бути як мінімум 35 млн барелів. Виходячи з цих розрахунків, максимальна сума виплат з боку «Транснєфті» може перевищити $500 млн, пише РБК.

Перший віце-президент «Транснєфті» Максим Гришанін в інтерв'ю «Российской газете» сказав, що про «негативні наслідки» через брудну нафту в трубопроводі заявили «Роснефть», «Лукойл», «Газпром нєфть», «Башнєфть», «Татнєфть »,«Сургутнєфтєгаз», «КазТрансОйл» та інші компанії.

Раніше стало відомо, яку суму виплатить «Транснєфть» Казахстану за забруднену нафту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію