Україна посіла друге місце в Індексі інновацій серед країн з доходом нижче середнього

Україна посіла друге місце в Індексі інновацій серед країн з доходом нижче середнього

Україна показала результат, що перевищує очікування з огляду на рівень економічного розвитку країни

Україна посіла друге місце в Індексі інновацій серед країн з доходом нижче середнього
фото www.wipo.int

Україна посіла друге місце серед країн із доходом нижче середнього рівня в рейтингу Глобального індексу інновацій ООН. Спеціальною темою цьогорічного випуску стало «Створення здорового життя – майбутнє медичних  інновацій».

У цій категорії Україну обійшов В’єтнам, а на третьому місці розташувалась Грузія. В минулорічному звіті Україна посідала перше місце в своїй категорії.

Україна посіла друге місце в Індексі інновацій серед країн з доходом нижче середнього

За висновками Світової організації інтелектуальної власності при ООН (WIPO), Україна показала результат, що перевищує очікування з огляду на рівень економічного розвитку країни.

У глобальному рейтингу Україна посіла 47 місце.

Перше місце в рейтингу світових лідерів в області інноваційного розвитку займає Швейцарія, за якою йдуть Швеція, Сполучені Штати Америки (США), Нідерланди та Сполучене Королівство.

Дванадцять з 20 перших місць в рейтингу займають європейські країни.

Уже дев'ять років поспіль перше місце в рейтингу займає Швейцарія. Її високі позиції по всьому діапазону параметрів дозволяють добитися відмінних результатів в сфері інновацій, включаючи, зокрема, патентні заявки, платежі  і виробництво високотехнологічної продукції обробної промисловості.

Швеції, яка зайняла друге місце в загальносвітовому заліку, вдалося зробити це завдяки розвиненій інфраструктурі, новаторству ділового співтовариства і продуктам економіки знань і технологій. Країна домоглася важливих успіхів у підвищенні результативності інноваційних процесів і займає одне з перших місць за кількістю патентних заявок.

Цьогорічний рейтинг містить тематичний розділ, присвячений охороні здоров'я, і 16 глав, авторами яких є відомі фахівці; центральне місце в ньому займає питання про те, яким саме чином медичні інновації, включаючи використання штучного інтелекту (ШІ), геноміки та мобільних додатків, пов'язаних з медициною, сприятимуть перетворенням у сфері послуг охорони здоров'я.

Глобальний індекс інновацій (The Global Innovation Index) – це глобальне дослідження і супроводжуючий його рейтинг країн світу за показником рівня розвитку інновацій. Дослідження проводиться з 2007 і наразі представляє найбільш повний комплекс показників інноваційного розвитку по різних країнах світу.

Доповідь «Глобальний інноваційний індекс 2019» містить докладні дані про інноваційну діяльність 129 країн і територій світу. 80 параметрів, які використовуються для оцінки, дають повну картину інноваційного розвитку, включаючи огляд політичної ситуації, стану справ в освіті, рівня розвитку інфраструктури та бізнесу. У звіті міститься аналіз ландшафту медичних інновацій наступного десятиліття і зроблена спроба зрозуміти, як медичні інновації технологічного і нетехнологічного характеру змінять систему надання медичних послуг в усьому світі. У цій публікації також розглядається роль і динаміка медичних інновацій, що визначають майбутнє охорони здоров'я, і ​​їх потенційний вплив на економічний розвиток.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло