Один з найбільших постачальників ДП в Україні зупиняє імпорт з Росії через мита

Один з найбільших постачальників ДП в Україні зупиняє імпорт з Росії через мита

Спецмита роблять подальші поставки трубопровідним транспортом економічно недоцільними

Один з найбільших постачальників ДП в Україні зупиняє імпорт з Росії через мита
фото www.flickr.com/photos/maracado

Один з найбільших постачальників нафтопродуктів в Україні Wexler Group з 1 серпня цього року призупиняє поставки дизельного палива з Росії. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що постачальник змушений призупинити поставки дизельного палива походженням з Російської Федерації трубопровідним транспортом в Україну у зв’язку із встановленням Росією додаткового спецмита у 3,75% з першого серпня та 4% з першого жовтня на імпорт ДП.

«Рішення прийнято у зв’язку з тим, що додаткове спецмито робить подальші поставки палива трубопровідним транспортом економічно недоцільними», – пояснюють у Wexler.

Наразі компанія активно займається диверсифікацією джерел та способів поставок

Нагадаємо: раніше цього місяця Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою ввів спеціальне мито на імпорт із Російської Федерації дизельного палива та скрапленого газу. 

Як повідомлялось, 18 квітня Росія ввела санкції щодо України, що передбачають обмеження на поставку нафтопродуктів. За рішенням уряду РФ, вивезення ЗВГ і ДТ з Росії в Україну можливий тільки при наявності спеціального дозволу Мінекономрозвитку РФ. При цьому обсяг дозволеного експорту коригується російським міністерством щомісяця. Санкції вступили в силу з 1 червня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло