Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Один з найбільших постачальників ДП в Україні зупиняє імпорт з Росії через мита

Один з найбільших постачальників ДП в Україні зупиняє імпорт з Росії через мита

Спецмита роблять подальші поставки трубопровідним транспортом економічно недоцільними

Один з найбільших постачальників ДП в Україні зупиняє імпорт з Росії через мита
фото www.flickr.com/photos/maracado

Один з найбільших постачальників нафтопродуктів в Україні Wexler Group з 1 серпня цього року призупиняє поставки дизельного палива з Росії. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що постачальник змушений призупинити поставки дизельного палива походженням з Російської Федерації трубопровідним транспортом в Україну у зв’язку із встановленням Росією додаткового спецмита у 3,75% з першого серпня та 4% з першого жовтня на імпорт ДП.

«Рішення прийнято у зв’язку з тим, що додаткове спецмито робить подальші поставки палива трубопровідним транспортом економічно недоцільними», – пояснюють у Wexler.

Наразі компанія активно займається диверсифікацією джерел та способів поставок

Нагадаємо: раніше цього місяця Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою ввів спеціальне мито на імпорт із Російської Федерації дизельного палива та скрапленого газу. 

Як повідомлялось, 18 квітня Росія ввела санкції щодо України, що передбачають обмеження на поставку нафтопродуктів. За рішенням уряду РФ, вивезення ЗВГ і ДТ з Росії в Україну можливий тільки при наявності спеціального дозволу Мінекономрозвитку РФ. При цьому обсяг дозволеного експорту коригується російським міністерством щомісяця. Санкції вступили в силу з 1 червня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті