СК «Арсенал Страхування» у першому півріччі 2019 переступила рубіж у 1 млрд грн зібраних страхових премій
Новини компаній

СК «Арсенал Страхування» у першому півріччі 2019 переступила рубіж у 1 млрд грн зібраних страхових премій

Та збільшила кількість укладених договорів за період на 15%

Этот материал также доступен на русском языке
СК «Арсенал Страхування» у першому півріччі 2019 переступила рубіж у 1 млрд грн зібраних страхових премій

Обсяг валових страхових премій СК «Арсенал Страхування» за перше півріччя 2019 року перевищив 1 млрд грн. Кількість укладених договорів за період досягла 440 000, таким чином, приріст склав 15% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Найбільш значущих результатів компанія досягла в пріоритетному для себе сегменті автострахування. Обсяги продажів КАСКО зросли на 33,6% та склали 383,1 млн грн. Послугами КАСКО скористалися близько 7300 приватних автовласників і 4000 корпоративних клієнтів. Премії з ОСЦПВ виросли на 7,4% та склали 80,5 млн грн.

«Арсенал Страхування» – компанія зі 100%-м українським капіталом – входить до ТОП-3 страховиків, яким віддають перевагу українці. Результати роботи у першому півріччі показують, що ми продовжуємо зміцнювати ринкові позиції. Наш портфель достатньо диверсифікований. Добровільні види страхування (КАСКО, страхування майна, медичне страхування колективів та інші види) складають 91,4% від усього обсягу премій, обов'язкові види – 8,6%. Драйвер зростання – персоналізований підхід до клієнтів, грамотна андеррайтингова політика та збалансований портфель продуктів. Це дозволяє не тільки конкурувати, а й вигравати у компаній з іноземними інвестиціями», – прокоментував голова правління СК «Арсенал Страхування» Сергій Авдєєв.

Компанія продовжує активно розвивати напрямок digital-insurance – органічний приріст онлайн продажів склав +50%. Серед продуктів, які клієнти компанії купували через сайт, – ОСЦПВ, туристичне страхування й експрес-страхування майна.

СК «Арсенал Страхування» демонструє не тільки зростання премій, а й високу динаміку виплат. За I півріччя 2019 року страховик відшкодував збитки своїм клієнтам на суму 263,1 млн грн, при цьому 71% (187,5 млн грн) склали виплати зі страхування КАСКО, а 16% (41,9 млн грн) – виплати за ОСЦПВ. Зокрема, компанія врегулювала низку великих збитків щодо майна корпоративних клієнтів, у їх числі 8,3 млн грн страхового відшкодування збитків від пожежі зерносушарки на території сільгосппідприємства та 32 млн грн за збитком, пов'язаним з крадіжкою насіння і засобів захисту рослин на складі.

СК «Арсенал Страхування» у першому півріччі 2019 переступила рубіж у 1 млрд грн зібраних страхових премій

Середньоденна виплата компанії становить понад 2 млн грн на день. Високий рівень платоспроможності компанії дозволяє здійснювати виплати за рахунок власних коштів. Частка відшкодувань, компенсованих перестраховиками у I півріччі 2019 року, склала всього 13,3%.

Компанія суттєво збільшила активи – вони склали 1 млрд 964 млн грн. Це на 46,4% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Кількість грошових коштів та їх еквівалентів становить 468,3 млн грн (+18%). У свою чергу, страхові резерви за I півріччя зросли на 48,3% і перевищили 1 млрд 140 млн грн.

Компанія виконує всі нормативи Регулятора щодо забезпечення платоспроможності, ліквідності та якості активів.

«Ми досить консервативні у своїй інвестиційній стратегії і для покриття резервів використовуємо виключно високоліквідні активи: депозити у державних і міжнародних банках з високим рейтингом фінансової стійкості, а також облігації Міністерства фінансів України. Наприклад, частка депозитів, розміщених у державних банках, становить 44% від загальної суми вкладів компанії», – говорить Дмитро Тимошенко, фінансовий директор СК «Арсенал Страхування».

Фактичний запас платоспроможності компанії складає 344,8 млн грн і перевищує нормативний на 28,3%, що дозволяє виконувати всі зобов'язання перед клієнтами вчасно та в повному обсязі. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року фактичний запас платоспроможності виріс на 7,6%.

СК «Арсенал Страхування» у першому півріччі 2019 переступила рубіж у 1 млрд грн зібраних страхових премій

Про страхову компанію «Арсенал Страхування»

СК «Арсенал Страхування» входить до ТОП-3 найбільших страхових компаній України та є №1 серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 2 млн грн. Середній термін виплат щодо масових збитків не перевищує 5-ти робочих днів. Партнерами української компанії є найсильніші європейські страховики Hannover Re, Polish Reinsurance Company, SCOR SE, Gen.

https://arsenal-ic.ua
https://www.facebook.com/arsenalstrahovanie

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло