Разумков: пенсійна система має бути накопичувальною, а медицина – страховою

Разумков: пенсійна система має бути накопичувальною, а медицина – страховою

Але потрібен час на перехідний період

Разумков: пенсійна система має бути накопичувальною, а медицина – страховою
голова партії «Слуга Народу» Дмитро Разумков
Фото: Facebook

Пенсійна система в Україні має бути накопичувальною, але це питання не може бути вирішене за 2-3 місяці, як і питання страхової медицини. Про це в ефірі програми «Право на владу» на каналі 1+1 заявив голова партії «Слуга Народу» Дмитро Разумков, передає Mind.

«Було б правильно, якби пенсійна система була накопичувальною. І нажаль у сьогоднішніх умовах відійти від солідарної повністю ми не зможемо. Це має бути перехідний процес, так само як і з медициною», – сказав Разумков.

За його словами, абсолютно правильним підходом буде перехід на страхову медицину, «але це можна зробити лише тим, хто сьогодні працює і кому в принципі підприємства зможуть сплачувати …нормальну страховку, яка буде реально захищати».

При  тому він зазначив, що це питання не можна буде вирішити через 2-3 місяці, адже ситуація в цьому питанні є не простою.

Як повідомляв Mind, на думку Разумкова ринок землі потрібно відкривати, але спочатку має бути напрацьована відповідна законодавча база.

Більше про медичне страхування читайте в матеріалі Mind : «Ми обираємо, нас обирають: як працює медичне страхування для корпоративних клієнтів «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію