Boring Сompany Ілона Маска вперше залучила $120 млн від зовнішніх інвесторів

Boring Сompany Ілона Маска вперше залучила $120 млн від зовнішніх інвесторів

Це перші кошти, отримані компанією від сторонніх інвесторів

Boring Сompany Ілона Маска вперше залучила $120 млн від зовнішніх інвесторів
@boringcompany

Раніше значна частина «бурильного» бізнесу Ілона Маска фінансувалася виключно за його рахунок. Однак тепер все змінюється: схоже, інвестори повірили в потенціал стартапу.

Boring Company, компанія Ілона Маска з буріння і будівництва транспортних тунелів, залучила $120 млн за рахунок продажу своїх цінних паперів. Це перші кошти, отримані компанією від сторонніх інвесторів, повідомляє HighTech Plus.

Раніше компанію фінансував переважно сам Ілон Маск: наприклад, в минулому році він забезпечив з власних коштів більшу частину її бюджету обсягом $112 млн.

В даний час Boring Company працює над кількома проектами. Серед них транспортні «петлі» в Лос-Анджелесі і Чикаго – вони будуються за рахунок компанії і залишаться в її власності.

Перший комерційний проект компанія реалізує під Лас-Вегасом. Місто вкладає в тунель під величезним конференц-центром близько $50 млн. За планом, проект повинен бути завершений до кінця наступного року.

Нагадаємо, у травні The Boring Company отримала перше комерційне замовлення на $48,7 млн – компанії доручили збудувати тунель для перевезення людей у Лас-Вегасі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію