Захворіло у світі
19,127,091
Померло у світі
715,555
Вилікувалось у світі
11,590,138
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
«Укрбуд» спростував продаж частки ЖК Sky Avenue «Інтергал-Буду»

«Укрбуд» спростував продаж частки ЖК Sky Avenue «Інтергал-Буду»

«Укрбуд» і «Інтергал-Буд» уклали меморандум, згідно з яким «Інтергал-Буд» виступає партнером і генпідрядником будівництва

«Укрбуд» спростував продаж частки ЖК Sky Avenue 	«Інтергал-Буду»
Фото: pixabay.com

Державна будівельна корпорація «Укрбуд» спростовує продаж частки в проекті будівництва житлового комплексу (РК) Sky Avenue комфорт-класу у Солом'янському районі Києва. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Інформуємо, що жодне з підприємств, які є членами «Укрбуду» і ведуть господарську діяльність у Києві, не здійснювало продажу активів або часток в поточних проектах корпорації», – йдеться в офіційному повідомленні прес-служби «Укрбуд».

«Укрбуд» і «Інтергал-Буд» уклали меморандум про спільну реалізацію проекту ЖК Sky Avenue, згідно з яким «Інтергал-Буд» виступає партнером і генпідрядником будівництва.

«Відзначимо, що після підписання відповідного меморандуму житловий комплекс Sky Avenue – це єдиний спільний проект «Укрбуд» і «Інтергал-Буд», що реалізується виключно на партнерських засадах», – повідомив «Укрбуд».

Партнери спільно здійснюють продаж житла, проте нові договори оформляються в «Інтергал-Буд», при цьому договори, укладені раніше з «Укрбуд», залишаються в силі.

Раніше повідомлялося, що «Інтергал-Буд» викупила частку в проекті ЖК Sky Avenue «Укрбуду», комерційний директор фірми Анна Лаєвська підтвердила угоду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті