Коронавірус COVID-19
Захворіло у світі
723,740 осіб
Померло у світі
34,018 осіб
Вилікувалось у світі
152,042 особи
Захворіло в Україні
480 осіб
Померло в Україні
11 осіб
Вилікувалось в Україні
6 осіб
Близько 1,3 млрд грн витратять на втілення медичних та соцпроектів – Парцхаладзе

Близько 1,3 млрд грн витратять на втілення медичних та соцпроектів – Парцхаладзе

Вже схвалено фінансування з держфонду регіонального розвитку реалізацію 707 проектів у всіх областях України

Близько 1,3 млрд грн витратять на втілення медичних та соцпроектів – Парцхаладзе
Лев Парцхаладзе
Фото: УНІАН

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства виділить  з Державного фонду регіонального розвитку 1,3 млрд грн на реалізацію більше 100 проектів у сфері медицини та соціального захисту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

«Мінрегіон профінансує понад 100 проектів у сфері медицини та соцзахисту у рамках Держфонду регіонального розвитку у 2019 році. Вже схвалено їх фінансування на суму майже 1,3 млрд грн. Це будівництво, реконструкція, капремонт та закупівля необхідного обладнання в лікарні, клініки та поліклініки, перинатальні та рекреаційні центри, амбулаторії та інші медзаклади, а також ремонт і реконструкція дитячих будинків та інших об’єктів», – написав Парцхаладзе.

Вже схвалено фінансування з держфонду регіонального розвитку реалізацію 707 проектів у всіх областях України. Зокрема йдеться про будівництво і реконструкцію шкіл і дитячих садків, а це 277 проектів, будівництво та реконструкцію закладів охорони здоров’я та соцзахисту (109 проектів), про об’єкти культури (38 проектів), спорту (131 проект), дорожньо-транспортної інфраструктури (47 проектів), водопостачання та водовідведення (50 проектів) та інші важливі регіональні проекти

«У регіонах активно продовжується будівництво сучасних сільських медамбулаторій за рахунок субвенції з державного бюджету на сільську медицину. «Наразі вже майже 100 амбулаторій побудовано у різних селах і селищах по всій території України. Всього наразі затверджено фінансування будівництва 561 такого об’єкту. І ми плануємо збільшувати цю цифру в подальшому», – повідомляє він.

В рамках реалізації реформи «Сільська медицина» Міністерство регіонального розвитку спільно з  Міністерством охорони здоров’я вже відпрацювали створення ефективних спроможних мереж закладів первинної меддопомоги, які затверджені обласними держадміністраціями. Зараз координується робота з будівництва нових сучасних медамбулаторій.

Шляхом створення таких амбулаторій, де передбачено створити  доступну та кваліфіковану допомогу, комфортні умови та забезпечення  сучасним обладнанням та телемедициною, буде розпочато боротьбу ісерцево-судинними захворюваннями, дерматологічними хворобами,з  бронхіальною астмою та цукровим діабетом.

Раніше Mind повідомляв, що на реконструкцїю 277 шкіл та дитсадків з фонду регіонального розвитку піде 2,5 млрд грн. Передбачається проведення енергомодернізації, закупівля необхідного сучасного обладнання, створення мотивуючого дизайну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію