Страхувальник Ping An створив ШІ-інструмент для сінгапурських лікарів

Страхувальник Ping An створив ШІ-інструмент для сінгапурських лікарів

Інтелектуальний помічник має у своєму функціоналі рекомендації з лікування понад 1500 різних захворювань

Страхувальник Ping An створив ШІ-інструмент для сінгапурських лікарів
фото www.flickr.com/photos/cr8ive-net-marketing

Китайський страхувальник Ping An Insurance Group створив новий інструмент на основі технології штучного інтелекту. Про це повідомляє Укрстрахування.

Цифровий асистент AskBob є результатом спільної роботи медичної компанії SingHealth і Національного університету охорони здоров'я Сінгапуру.

Асистент надає інформаційну підтримку при прийнятті рішень в сфері медичного обслуговування через сінгапурську філію Ping An Smart Healthcare. У функціоналі AskBob – рекомендації з лікування понад 1500 різних захворювань.

Згідно із заявою Ping An, новинка забезпечує актуальною і «критично важливою» інформацією лікарів при наданні медичної допомоги, а також може бути використана як інструмент для самоосвіти.

«Ми раді співпраці з SingHealth і Національним університетом охорони здоров'я, які є авторитетними медичними установами в Сінгапурі», – прокоментував доктор Се Готун, головний спеціаліст Ping An Group.

Нагадаємо: у щорічному світовому рейтингу найбільших компаній Fortune Global 500 страховий гігант з Китаю Ping An Insurance Group увійшов в топ-30.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті