Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Українці хочуть отримати притулок в США через Мексику

Українці хочуть отримати притулок в США через Мексику

Поки суддя скасував чергове рішення Трампа

Українці хочуть отримати притулок в США через Мексику
Фото: pixabay.com

Українці звертаються до компаній, які допомагають отримати притулок у США через Мексику. Про це розповів засновник міжнародної компанії «Другий паспорт» Юрій Моша.

В день від українців надходить 10-15 дзвінків , які хочуть поїхати в Мексику і перетнути кордон з США для отримання там притулку. Раніше ці люди перебували в режимі очікування – президент США Дональд Трамп 16 липня своїм указом посилив правила отримання притулку і заборонив його отримання через треті країни, зокрема і через Мексику. 

«Вже друга спроба Трампа ускладнити життя мігрантам не увінчалася успіхом – звичайний федеральний суддя в Сан-Франциско скасував указ президента, посилаючись на те, що нова політика адміністрації суперечить давно усталеним імміграційним законам, – розповідає Моша.

Тож не дивно, що такі новини викликали новий сплеск активності мігрантів, серед яких багато українців, які готуються вирушати на мексиканський кордон і випробувати своє щастя в отриманні притулку.

«Люди бояться, що подібні укази Траппа можуть з'являтися знову, оскільки це вже другий (перший був у минулому році) і вони залишаться без можливості отримати притулок у США. Притулок в Мексиці ж не має сенсу, оскільки це не демократична країна », – пояснює Моша.

Багато людей мігрують до США саме через кордон з Мексикою. Достатньо під час переходу кордону сказати, що ви потребуєте притулку в США, після чого треба буде зв'язатся з іміграційним адвокатом та якийсь час посидіти у в'язниці  для мігрантів. Після чого відбудеться суд, на якому й вирішать чи надавати притулок, чи депортувати особу.

Нагадаємо: згідно з інфляційним звітом НБУ темпи трудової міграції зменшилися.

Близько 45% компаній у рейтингу американських компаній Fortune було засновано іммігрантами, які приїхали в США з інших країн, або їхніми дітьми.

Верховний суд США дозволив адміністрації Трампа використати $2,5 млрд з бюджету Міноборони країни для будівництва частини стіни на кордоні з Мексикою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті