General Electric відзвітувала про квартальні збитки, зокрема через Boeing

General Electric відзвітувала про квартальні збитки, зокрема через Boeing

Через припинення польотів Boeing компанія втратила $600 млн

General Electric відзвітувала про квартальні збитки, зокрема через Boeing
фото www.flickr.com/photos/keith_board

Американська корпорація General Electric відзвітувала про збитки у ІІ кварталі на тлі більш високих, ніж очікувалося, витрат, пов'язаних з реструктуризацією проблемного енергетичного бізнесу. Про це повідомляє Reuters.

Компанія повідомила, що втратила $600 млн руху грошових коштів через припинення польотів Boeing 737 MAX і попередила, що, якщо експлуатація не буде відновлена, втрати складуть $400 мільйонів за квартал в другому півріччі.

Збиток від діяльності, що триває, що належить акціонерам компанії, склав $291 млн за квартал, що закінчився 30 червня, в порівнянні з прибутком в $679 мільйонів роком раніше.

Збиток на акцію склав $0,03 в порівнянні з прибутком в $0,08 роком раніше, повідомила компанія.

Скоригований прибуток склав $0,17 на акцію.

Загальна виручка знизилася на 1,4% до $28,8 млрд.

Нагадаємо: корпорація Boeing лише в другому кварталі 2019 року втратила $5,6 млрд через проблеми з авіалайнерами сімейства 737 МАХ. 

Як повідомлялось, проблеми авіакомпанії Boeing, пов'язані з забороною на польоти 737 MAX, коштували американській економіці майже половину відсотка зростання ВВП. Зокрема, економіка країни в другому кварталі недоотримала 0,4% зростання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло