Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
В Нідерландах почав діяти закон, який забороняє носити паранджу

В Нідерландах почав діяти закон, який забороняє носити паранджу

Порушники заборону змушені будуть заплатити штраф у $150

В Нідерландах почав діяти закон, який забороняє носити паранджу
фото pixabay.com

З 1 серпня у Нідерландах почав діяти закон, який обмежує носіння одягу, що приховує обличчя, передає NL Times. Відсьогодні не дозволяється носити одяг, який повністю приховує обличчя, в державних будівлях, навчальних закладах, закладах охорони здоров'я та громадському транспорті.

Заборона стосується не лише арабських видів одягу, як на паранджа або нікаб, а й мотоциклетних шоломів та балаклав, які повністю приховують обличчя.

Якщо людина відмовляється відкрити обличчя на вимогу закону, то їй буде заборонено в доступі в зазначені громадські місця. Крім того, порушник заплатить штраф у 150 євро.

Зазначається, що на вулиці, як і раніше, можна носити паранджу, проте поліція може попросити відкрити обличчя для ідентифікації особи.

Перший законопроект про заборону паранджі був внесений в нідерландський парламент 14 років тому, але в той час не знайшов підтримки, як вказувалося, через його «дискримінаційний характер». Нинішній закон, що обмежує носіння одягу, що закриває обличчя, був схвалений голландськими парламентаріями в червні 2018 року. З того часу тривало довге обговорення того, як саме цей закон буде застосовуватися.

Раніше повідомлялося, що на Шрі-Ланці після терактів 21 квітня заборонили носити паранджу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті