Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Китай оголосив про припинення закупівлі сільськогосподарської продукції в США

Китай оголосив про припинення закупівлі сільськогосподарської продукції в США

Пекін починає заходи у відповідь на економічний наступ США

Китай оголосив про припинення закупівлі сільськогосподарської продукції в США
фото Shutterstock

Влада КНР заявила про припинення закупівель продовольства в США, попередивши про можливість підвищення імпортних мит на американську продукцію в якості заходів у відповідь на нові загрози з боку адміністрації Трампа, передає Інтерфакс з посиланням на заяву Міністерства комерції КНР.

Пекін припинить закупівлі сільськогосподарської продукції американського виробництва в якості відповіді на заяву Дональда Трампа, зроблену ним 1 серпня, зазначили в китайському міністерстві.

Китай вважає, що оголошення американського президента про намір накласти нові мита на решту імпорту китайських товарів обсягом $300 млрд є «серйозним порушенням» домовленостей між главами Китаю і США.

Крім припинення закупівель продукції американського АПК Пекін «не виключає застосування імпортних мит на придбану після 3 серпня сільськогосподарську продукцію США».

Нагадаємо, коротке перемирʼя між США і Китаєм у торговій війні закінчилося. Трамп пригрозив Китаю новими митами на всю ще не оподатковану китайську продукцію. Після девальвації юаня до психологічної позначки нижче ніж 7 юанів за 1 долар Мінфін США офіційно назвав Китай «валютним маніпулятором», який штучно занижує курс юаня для отримання преференцій у торговій війні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті