Провідні американські газетні видавництва оголосили про об’єднання

Провідні американські газетні видавництва оголосили про об’єднання

Разом вони будуть видавати понад 260 щоденних газет

Провідні американські газетні видавництва оголосили про об’єднання
фото pixabay.com

Два найбільших за обсягом тиражу газетних видавництва США – GateHouse Media і Gannett – оголосили про майбутнє злиття. Згідно з досягнутими домовленостями, холдинг New Media Investment Group, що володіє GateHouse з приблизно 150 щоденними і майже 300 щотижневими регіональними газетами, придбає бізнес Gannett, флагманським виданням якого є USA Today.

Загальна сума угоди складе $1,38 млрд і буде виплачена і готівкою, і акціями. Кожна акція Garnett була оцінена холдингом New Media в $12,06.

Разом ці дві компанії будуть видавати понад 260 щоденних газет, а також сотні щотижневих і місцевих видань, охоплюючи найбільшу аудиторію серед усіх американських новинних провайдерів.

Після завершення угоди акціонери Garnett володітимуть загалом 49,5% акціонерного капіталу об'єднаної компанії, а решту 50,5% контролюватимуть акціонери New Media, відзначається в прес-релізі.

Об'єднана компанія буде базуватися в штаб-квартирі Gannett неподалік Вашингтона.

Керівництво двох компаній розраховує, що завдяки цьому злиттю їм вдасться скоротити витрати на $300 млн протягом двох років з моменту завершення угоди. Об'єднання двох видавництв неминуче призведе до скорочення робочих місць, зокрема, позицій, що «дублюють одна одну», однак про точну кількість звільнень ще не відомо.

Нагадаємо, у вересні вийде книга мемуарів Едварда Сноудена одночасно в 20-ти країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті