Суд визнав страхову компанію «Україна» банкрутом

Суд визнав страхову компанію «Україна» банкрутом

«Україна» була виключена зі складу членів МСТБУ ще 1 липня 2015 року

Суд визнав страхову компанію 	«Україна» банкрутом
Фото: pixabay.com

Господарський суд Києва 17 липня визнав ПрАТ «СК «Україна» банкрутом і затвердив звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс компанії. Про це повідомляє прес-служба Моторного (транспортного) страхового бюро (МСТБУ).

«Україна» була виключена зі складу членів МСТБУ ще 1 липня 2015 року, а в лютому 2018 року було порушено провадження про її банкрутство.

Згідно зі ст. 41 закону «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (ОСЦПВВНТЗ)  у разі недостатності коштів та майна страховика-учасника МТСБУ, що визнаний банкрутом та/або ліквідований, для виконання його зобов’язань за договорами ОСЦПВВНТЗ, шкоду постраждалим відшкодовує МТСБУ за рахунок коштів фонду захисту потерпілих на умовах, визначених чинним законодавством.

«МТСБУ починає прийом заяв потерпілих на отримання виплати і звертає увагу, що максимального терміну подачі заяви про отримання відшкодування не передбачено», – сказано в повідомленні.

Регламентні виплати за зобов’язаннями ПрАТ «СК «Україна» здійснюватимуться незалежно від факту включення таких вимог до реєстру кредиторів страхової компанії.

Страхова компанія «Україна» працювала на ринку з 1999 року, її власником був зазначений Белізький офшор Superid Business Ltd.

Нагадаємо: наприкінці липня цього року Нацкомфінпослуг виключила низку страховиків з держреєстру фінустанов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло