КНДР випробувала тактичні керовані ракети нового типу

КНДР випробувала тактичні керовані ракети нового типу

Вчора, 6 серпня, північнокорейський лідер Кім Чен Ин спостерігав за демонстраційним вогнем

КНДР випробувала тактичні керовані ракети нового типу
Фото: pixabay.com

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин спостерігав за демонстраційним вогнем тактичних керованих ракет нового типу на світанку у вівторок, 6 серпня. Про це повідомило ЦТАК (Центральне телеграфне агентство Кореї), передає Інтерфакс-Україна.

«Дві тактичні керовані ракети, запущені на оперативному аеродромі в західній частині країни, пролетіли по небу над столицею і центральним внутрішнім районом нашої країни і завдали точний удар по зазначеної мети – острову в Східному морі (Японське море), – йдеться в повідомленні.

Вогонь підтвердив надійність і боєздтність системи тактично керованої зброї нового типу. Відзначається, що цей запуск є «адекватним попередженням спільним військовим навчанням, що проводяться в даний час владою США і Південної Кореї».

«Південнокорейські та американські розвідувальні органи вважають, що ці ракети малої дальності мають аналогічні льотні характеристики з балістичними ракетами, випробуваними Північною Кореєю 25 липня», – цитує «Ренхап» представника Об'єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї

Це вже четвертий запуск, проведений КНДР за останні два тижні.

Збройні сили КНДР 25 липня запустили дві непізнані ракети, які пролетіли 430 кілометрів у напрямку Японського моря. Північнокорейський лідер Кім Чен Ин заявив тоді, що ракети були випущені під його особистим контролем, і що вони були «урочистим попередженням» про військові навчання, заплановані в Південній Кореї спільно з США.

Напочатку серпня, Північна Корея заявила, що проводила випробування нової ракетної системи, а не запуск балістичних ракет малої дальності, як раніше повідомляла Південна Корея.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті