Заборгованість підприємств перед «Нафтогазом» складає близько 39,5 млрд грн

Заборгованість підприємств перед «Нафтогазом» складає близько 39,5 млрд грн

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств складає близько 22,5 млрд грн

Заборгованість підприємств перед «Нафтогазом» складає близько 39,5 млрд грн
Фото: УНІАН

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» станом на 6 серпня 2019 року складає близько 39,5 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 177 млн грн (0,5%).

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств складає близько 22,5 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 315 млн грн (1,4%). 

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень зменшилась на 12 млн грн (0,4%) та складає близько 2,8 млрд грн. 

Заборгованість КП ВО Київради «Київтеплоенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 111 млн грн (3,2%). Сумарна заборгованість «Київтеплоенерго» складає близько 3,3 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 35,2 млрд грн, з них за 2019 р. – 12,8 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість збільшилась на 263 млн грн (0,8%). 

Заборгованість підприємств перед«Нафтогазом» складає близько 39,5 млрд грн

Найбільша сумарна прострочена заборгованість за використаний газ в цій категорії накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Донецької (7 млрд грн), Дніпропетровської (6,6 млрд грн), Харківської (4,1 млрд грн), Луганської (1,9 млрд грн), Одеської (1,6 млрд грн), Запорізької (1,1 млрд грн), Львівської (1,1 млрд грн) областей, Києва (3,1 млрд грн) та Автономної Республіки Крим (1,4 млрд грн).

Найбільша прострочена заборгованість за використаний природний газ за 2019 рік в цій категорії накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Харківської (2,3 млрд грн), Дніпропетровської (2 288 млн грн), Запорізької (829 млн грн), Донецької (753 млн грн), Львівської (644 млн грн), Одеської (637 млн грн) областей та  Києва (1,2 млрд грн).

Заборгованість підприємств перед«Нафтогазом» складає близько 39,5 млрд грн

В порівнянні з минулим тижнем заборгованість прямих промислових споживачів зменшилась на 12 млн грн (0,4%) та складає близько 2,8 млрд грн.

З близько 380 промислових підприємств, яким «Нафтогаз» постачає або постачав газ, значну прострочену заборгованість мають 15 споживачів. З них найбільша сумарна заборгованість залишається у наступних підприємств: Одеський припортовий завод (1,5 млрд грн), ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій» (833 млн грн), ПАТ «Енергомашспецсталь» (229 млн грн) та ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» (186 млн грн).

Раніше повідомлялося, що заборгованіть АТ «Одеська ТЕЦ» та КП «Теплопостачання міста Одеси» перед «Нафтогазом» склала майже 1,7 млрд грн та ставить майбутній опалювальний під загрозу зриву.

Нагадаємо: три відсотки виробників тепла не забезпечили необхідний рівень розрахунків і не купуватимуть газ у «Нафтогаз України» в серпні цього року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло