«Торум» вкотре заблокував тендери «Укрзалізниці» на придбання палива

«Торум» вкотре заблокував тендери «Укрзалізниці» на придбання палива

Скарги були подані 7 серпня напередодні проведення двох аукціонів із закупівлі 20 000 тонн палива

«Торум» вкотре заблокував тендери «Укрзалізниці» на придбання палива
Фото: УНІАН

Компанія «Торум» (входить в орбіту групи «Трейд Коммодіті») звернулася до Антимонопольного комітету України (АМКУ) зі скаргами на закупівлю дизельного палива «Укрзалізницею» (УЗ). Про це повідомляє enkorr.

Скарги були подані 7 серпня напередодні проведення двох аукціонів із закупівлі 20 000 тонн палива.

«Торум» просить колегію АМКУ зобов'язати УЗ скасувати рішення про допуск до торгів компанії «Сокар Україна», «Газтрім» (Unimex) і ОККО.

Суть претензій «Торума» до SOCAR і ОККО аналогічні претензіям, з яким компанія зверталася в АМКУ 30 липня по іншим шести тендерах УЗ. На думку скаржника, документація SOCAR і ОККО не відповідає тендерним вимогам. Суть претензій до «Газтріму» в скарзі не розкрита.

Дата розгляду скарг ще не визначена. Таким чином, проведення відкритих торгів переноситься на невизначений термін.

Компанії з орбіти «Трейд Коммодіті» підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму 920,5 млн грн. Група «Трейд Коммодіті» на початку 2016 року брала активну участь у державних тендерах. За результатами 2018 року на неї припадало 35% всіх поставок палива на Міноборони, в 2017 році – 60%.

Нагадаємо: 3 серпня «Укрзалізниця» провела переговорну процедуру закупівлі і оголосила про намір укласти угоди з чотирма постачальниками дизельного пального

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті