Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Американська Occidental Petroleum придбала конкурента Anadarko Petroleum

Американська Occidental Petroleum придбала конкурента Anadarko Petroleum

Операція з придбання оцінюється у $55 млрд

Американська Occidental Petroleum придбала конкурента Anadarko Petroleum
фото facebook.com/AnadarkoPetroleumCorporation

Американська нафтогазова компанія Occidental Petroleum придбала конкурента Anadarko Petroleum. Операція з придбання оцінюється у $55 млрд. Про це пише СNBC.

Сума угоди враховує борг Anadarko. Акціонери Anadarko отримують $59 готівкою і 0,2934 звичайних акцій Occidental за кожен папір Anadarko. Починаючи з завтрашнього дня, звичайні акції Anadarko не будуть торгуватися на біржі в Нью-Йорку.

«З висококласним портфелем активів Anadarko, який тепер офіційно є частиною Occidental, ми починаємо роботу по інтеграції обох компаній і розкритті цінності цієї комбінації для акціонерів», – каже глава Occidental Вікі Холлаб.

В кінці квітня цього року Occidental оприлюднила свою заявку на придбання Anadarko. Компанія запропонувала заплатити за угоду половину готівкою, решту – власними акціями. 

В травнi Occidental покращила умови покупки Anadarko.

Американська енергетична компанія Chevron також повідомляла, що купить свого конкурента Anadarko за $33 млрд, які будуть виплачені грошима і акціями. 

Occidental Petroleum Corporation – нафтогазова компанія, що працює в США, на Близькому Сході і в Латинській Америці. Центральний офіс компанії знаходиться в Х'юстоні. Американська компанія Anadarko була однією з найбільших в світі незалежних компаній з розвідки і видобутку нафти і природного газу. Компанія була заснована в 1959 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті