Fairfax звернулася до АМКУ щодо придбання акцій українського страховика

Fairfax звернулася до АМКУ щодо придбання акцій українського страховика

Йдеться про дозвіл на придбання акцій ПАТ «Страхова компанія «Універсальна»

Fairfax звернулася до АМКУ щодо придбання акцій українського страховика
Фото: pixabay.com

Fairfax Financial Holdings Limited звернулася до Антимонопольного комітету України (АМКУ) з проханням надати дозвіл на придбання акцій ПАТ «Страхова компанія «Універсальна». Про це йдеться у порядку денному засідання АМКУ на вівторок, 13 серпня.

Купівля акцій буде проведена через дочірню компанію «FFHL Group Ltd» або ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн  Холдінгз», що  забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариства.

Також буде обговорюватися придбання компанією «Fairfax Financial Holdings Limited», через новостворене ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз», акцій ПАТ «Страхова Компанія «Універсальна», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Окрім того, АМКУ розгляне дозвіл на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз» Європейському банку реконструкції та розвитку, що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління  товариства. 

У порядку денному також міститься обговорення надання дозволу на узгоджені дії компаніям «Fairfax Financial Holdings Limited» та «Whiteford Limited» у вигляді  зобов’язань щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників терміном на п'ять років.

Нагадаємо: в лютому 2019 року, Fairfax Financial Holdings Limited завершила оформлення угоди з придбання у АХА Group. її «дочок» в Україні – ПАТ «Страхова компанія «АХА Страхування» та ТДВ «Страхова компанія «АХА Страхування Життя». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті