Насалик: запровадження ринку електроенергії здорожчить водопостачання на 2,5%

Насалик: запровадження ринку електроенергії здорожчить водопостачання на 2,5%

Міністр енергетики просить прем’єра відзначити причетних до запровадження ринку електроенергії

Насалик: запровадження ринку електроенергії здорожчить водопостачання на 2,5%
міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик
Фото: УНІАН

Запровадження ринку електроенергії призведе до зростання тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2,5%. Про це під час засідання уряду заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає кореспондент Mind.

«НКРЕКП проаналізував вплив введення ринку електричної енергії  на вартість тарифів на централізоване водопостачання, воно (зростання тарифу – Mind) склало  2,54%  і на централізоване водовідведення, яке склало 2,48%. Тому я хочу відрізнити ті підприємства, комунальні, які працюють з ПОНом (поставщиком останньої надії). Звичайно, такі «великі господарники», вони будуть мати підняття тарифу в 25%, оскільки він закладений нормативно-правовою базою по самому ПОНу», – сказав міністр.

За його словами, надзвичайно тяжко було працювати в умовах інформаційної боротьби перед введенням ринку електроенергії та оскільки уряд і Міненерго зробили все, щоб люди і промисловість не відчули введення ринку електричної енергії і щоб відбувся віхід від ручного управління тарифами та «була похована так звана формула «Роттердам+» , а прем’єр-міністр Володимир Гройсман має відзначити причетних до створення ринку електроенергії.

«Просив би, Володимир Борисович, щоб ті люди, які реалізували величезну реформу енергетики, тобто ринок електричної енергії, що ви відмітили їх. Зокрема тих, хто працював в координаційній раді по ринку електричної енергії і базових людей, які працювали в міністерстві енергетики», – сказав Насалик.

Раніше Mind писав, що із запровадженням ринку електроенергії тарифи на електричну енергію для населення продовжують залишатися стабільними, але має місце підвищення тарифів на державних підприємствах, що впливає на бізнес.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло