Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Суд не задовольнив апеляцію НБУ у справі про платіжну систему «24nonStop»

Суд не задовольнив апеляцію НБУ у справі про платіжну систему «24nonStop»

У справі йдетсья про виключення з реєстру платіжних систем внутрішньодержавної платіжної системи «24nonStop»

Суд не задовольнив апеляцію НБУ у справі про платіжну систему 	«24nonStop»
Фото: УНІАН

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Національного банку України (НБУ) на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 28 березня 2019 року у справі за позовом ТОВ «Ай Ті Фінанс». Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У справі йдетсья про виключення з реєстру платіжних систем внутрішньодержавної платіжної системи «24nonStop». 

«Апеляційну скаргу НБУ залишити без задоволення. Рішення Окружного адміністративного суду Києва від 28 березня 2019 залишити без змін. Постанова набирає законної сили з дня його прийняття, є остаточним і не підлягає касаційному оскарженню», – йдеться в рішенні суду.

НБУ в березні 2014 року погодив правила внутрішньодержавної платіжної системи «24nonStop», яка була однією з найбільших на ринку за кількістю терміналів. Система дозволяла організувати продаж електронних ваучерів, а також здійснювати пряме поповнення мобільного зв'язку, інтернет, IP-телефонії, інтернет-грошей, кабельного телебачення, страхування, комунальних платежів та інших сервісів. Її діяльність була зупинена з 5 січня 2016 року до усунення «Ай Ті Фінанс» порушень законодавства.

Згідно держреєстру, кінцевими власниками цього ТОВ «Ай Ті Фінан» зі статутним капіталом 60 млн грн є жителі Києва Дмитро Рубанов, Дмитро Потапенко і житель Вишневого (Київська обл.) Андрій Степаненко.

Нагадаємо: напочатку 4 липня НБУ погодив правила і зареєстрував внутрішньодержавну платіжну систему Lime Money

Раніше НБУ на початку червня узгодив правила внутрішньодержавної платіжної системи «Юапей» та зареєстрував її. 

А до цього зареєстрував внутрішньобанківську платіжну систему банку «Січ». Дана система стала 10 внутрішньобанківською платіжною системою, що зареєстрована НБУ.

Також 11 червня 2019 року НБУ ухвалив рішення про відкликання у ТОВ «Центр Інтернет платежів» ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків від 17 жовтня 2014 року № 20. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті