Захворіло у світі
5,717,575
Померло у світі
356,213
Вилікувалось у світі
2,367,777
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
АМКУ: «Укрзалізниця» зможе закупити дизпаливо вчасно

АМКУ: «Укрзалізниця» зможе закупити дизпаливо вчасно

Передбачається, що буде закуплено дизпалива на близько 2,6 млрд грн

АМКУ: «Укрзалізниця» зможе закупити дизпаливо вчасно
Фото: УНІАН

Колегія Антимонопольного комітету (АМКУ) відмовила у задоволенні скарг ТОВ «Торговий дім Сокар Україна» та ТОВ «ТОРУМ» по 8 процедурам закупівель, оголошеним «Укрзалізницею» на закупівлю дизпалива загальною вартістю близько 2, 6 млрд грн. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв.

«Закупівля дизелю «Укрзалізницею» на 2,6 млрд грн. Сьогодні колегія АМКУ прийняла рішення про відмову у задоволенні скарг ТОВ «Торговий дім Сокар Україна» та ТОВ «ТОРУМ» по 8 процедурам закупівель, оголошеним «Укрзалізницею» на закупівлю дизельного пального, загальною очікуваною вартістю 2 614 026 000,00 грн. Зазначені закупівлі відбудуться вчасно», – зокрема написав Терентьєв.

Раніше Mind повідомляв, що «Укрзалізниця» зіткнулася з дефіцитом дизеля і перейшла на режим економії. Компанія розглядала можливість самостійно закуповувати дизельне пальне у зарубіжних виробників.

Раніше  «Укрзалізниця» відмінила закупівлю 25 000 тонн дизпалива. Аукціон, запланований на 13 лютого 2019 року не відбувся через відсутність заявок від трейдерів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті