Австралійський мільярдер інвестував $10 млн у стартап, який хоче продовжити людське життя

Австралійський мільярдер інвестував $10 млн у стартап, який хоче продовжити людське життя

Стартап розвиває технології лікування, які допоможуть зміцнити здоров'я людей і продовжити їм життя

Австралійський мільярдер інвестував $10 млн у стартап, який хоче продовжити людське життя
фото Shutterstock

Британський стартап Juvenescence ( «Юність»), що працює над продовженням людського життя, повідомив, що в ході раунду B залучив $100 млн. У число інвесторів увійшов австралійський мільярдер, співзасновник IT-компанії Atlassian Майк Кеннон-Брукс, який інвестував $10 млн, передає Forbes.

Кеннон-Брукс займає четверте місце в списку найбагатших австралійців за версією Forbes  і 215-е місце в глобальному рейтингу. Його статки оцінюються в $6,9 млрд.

Juvenescence не веде власних розробок, а прагне створити систему взаємопов'язаних компаній, що розвивають технології лікування, які допоможуть зміцнити здоров'я людей і продовжити їм життя.

«Ми активно шукаємо наукових засновників, які досліджують цікаві галузі біології старіння, і працюємо з провідними дослідницькими інститутами, щоб створити спільні підприємства на базі їх інтелектуальної власності і наших ресурсів», – йдеться на сайті компанії.

На даний момент Juvenescence інвестувала в 15 компаній, включаючи каліфорнійські AgeX Therapeutics і Fox Bio, які працюють над технологією оновлення людських клітин. Як зазначає Forbes, в компанії працюють 20 вчених, фармацевтів, фахівців зі штучного інтелекту і фінансових експертів. Їх діяльність спрямована на пошук нових методів лікування раку, діабету, нейродегенеративних захворювань і хвороб серця.

Juvenescence була заснована в 2016 році і відтоді залучила від інвесторів близько $165 млн. Глава компанії Джим Меллон заявив, що стартап вже зібрав «більше грошей, ніж будь-яка подібна компанія», і планує продовжувати розвиватися. За даними Financial Times, Juvenescence оцінюється в $500 млн і в наступному році може провести IPO в Нью-Йорку.

Про українські екологічні стартапи – в статті Mind «Створено українцями: три еко-стартапи, що здивували світ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло